Kdyby vám někdo položit otázku, který kus nábytku by mohl symbolizovat svátek zamilovaných, asi byste dvakrát neváhali a rovnou řekli, že postel

JMP

A tak Valentýnské téma zasvětíme také postelím a ložnicím. Pohodlná, bytelná, ale i krásná postel je jednou z nejdůležitějších součástí bytového zařízení. Vždyť v posteli strávíme bezmála půlku života. Tak ať je co nejkrásnější a nejkvalitnější.

JMP

Amor. Vymysleli byste lepší jméno pro postel? Tato postel je pro Valentýna jako stvořená. Je moderní a přitom velmi krásná, dokonale řemeslně zpracovaná z masivní břízy. Bříza má sice světlé dřevo, ale vy si můžete vybrat ze šesti odstínů. Důležitou a velmi luxusní součástí postele koženkové čelo. I tady si můžete vybírat podle vlastního vkusu. Nejen barvu koženky ze tří odstínů, ale i způsob povrchové úpravy. Hladké nebo prošité.

JMP

Carolina: Je velmi oblíbená postel z masivního buku nebo dubu. Vyrábí se i jako extra zvýšená, takže se z ní pohodlně vstává. Na výběr jsou čtyři varianty provedení čela u hlavy a lze vybírat celkem ze třinácti kombinací odstínů a typů dřevin. Její design ve stylu retro má zaoblené hrany, takže nehrozí žádný nepříjemný střet s ostrým rohem postele.

JMP

Ole, Malta, Country Inn – jsou ložnice, které mají hodně společných vlastností. Jsou vyrobeny z masivní borovice a opatřeny bílým lakem, který zdůrazňuje romantického ducha těchto půvabných ložnic. Bude vyhovovat spíš něžně založeným duším, kterým je blízký  venkovský, nebo rustikální styl francouzských či anglických usedlostí. Ale to neznamená, že by se tyto ložnice nehodily do moderního interiéru. Naopak. Určitě ho zútulní a vnesou do něj to správné kouzlo domova.

JMP

JMP Studio zdravého spaní®

Reklama