14. únor – svátek všech zamilovaných – a nebo také den, kdy spousta lidiček krčí obočí a říká: Proč mám slavit zamilovanost zrovna tenhle den? Jsme zamilovaní pořád!

 

I když patříte k těm, kteří Valentýna neslaví, zkuste si s námi udělat krásný, romantický, zamilovaný Valentýnský večer!

Jak na to? Jednoduše ... inspirací pro nás budou romantické, růžové filmy, kde vše dopadne dobře, kde láska zvítězí nad falešnou maskou a kdy každý plán (za každých okolností) vyjde tak, jak má.

 

V první řadě: My musíme být sexy a náš partner musí být idolem dívčích srdcí.

(Uznejte, že bez tohoto pravidla, nikdy žádný slaďák nevznikne).

 

5x NIKDY podle Hollywoodu

- nikdy nemáme na Valentýna menstruaci

- nikdy nejsme unavené z práce

- nikdy se nepohádáme

- nikdy nevyslovíme větu: Miláčku, dneska nemám chuť

- nikdy nás nebolí hlava

 

Další základní věcí – a vlastně tou nejpodstatnější – je, že náš partner:

a)       na Valentýna nezapomene

b)       má dostatek peněz na mega kytici, či jiný krásný dar, který nám při něžných slovech a zamilovaném pohledu předá

 

My ženy na oplátku připravíme s úsměvem na rtech báječnou večeři a již při její přípravě budeme upravené, nalíčené, s účesem od nejdražšího kadeřníka.

(Zapomeňte na upocené tělo u trouby či spálený biftek!)

 

Pokud máte již tyto kroky úspěšně za sebou, přichází onen večer s velkým V.

Večeři si sníme při romantických svíčkách, nebude nám po jídle zle, nebude se nám chtít spát a ani nebudeme myslet na to, že ráno vstáváme v pět do práce.

 

Svíčky nám pochopitelně plápolají i v ložnici, která k našemu úžasu, je celá vyzdobená růžemi – náš partner je zkrátka romantikem každým kouskem své duše.

 

Do postele nás miláček odnese v náručí a celou cestu si mlčky zamilovaně hledíme do očí... V tuto chvíli je také možná varianta, že nám naše láska tiše zašeptá: Bože... Jak já tě miluji...

 

Ano – nyní přichází sex.

Nejprve něžný, krásný, samé pohlazení, samé polibky.... Až se dostaneme do varu, v žádném případě se nestane, že:

-          zazvoní telefon a bude volat tchyně, že by ráda přijela

-          nesfoukne se ani jediná svíčka

-          nechce se nám na toaletu

-          všudypřítomné svíčky nám nepodpálí ložnici

-          neprojeví se alergie na tucty růží okolo nás

-          a konečně, partner jako muž neselže

 

Milování je krásné a trvá až do rána, přičemž my máme několikanásobný orgasmus a naše láska má neutichající výdrž.

 

Kolem čtvrté hodiny ranní můžeme náš Valentýnský večer již zakončit. Dlouze se políbíme, opět se vzájemně ujistíme o věčné lásce. Čeká nás zhruba hodinka sladkého spánku, což nám ale vůbec nevadí - po probuzení budeme stejné jako ty čerstvé růže kolem naší hlavy.

 

Zvládnete to, co myslíte? Pokud ano, pak gratuluji a skláním vám poklonu! Jste prostě jedničky  -  a já jen tiše závidím ;o)

Určitě mi napište na adresu redakce@zena-in.cz , jak jste prožila Valentýnský večer, a pokud jste dostala i jiný nápad, který ještě Hollywood nezná, písněte mi ho také! Tomu nejlepšímu pošlu obratem romantický dáreček!