K přípravě romantického gurmánského zážitku nepotřebujete letité kuchařské zkušenosti, spoustu času, peněz, ani dokonale vybavenou kuchyň. Stačí trocha fantazie, kvalitní suroviny a mikrovlnná trouba MORA nové generace. Například vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 431 B v černé barvě nebo vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 452 X v elegantním nerezovém provedení jsou vybaveny funkcí Kombinovaný ohřev 2v1 – mikrovlnným ohřevem a grilem. Můžete tak nejen ohřívat na různý stupeň výkonu, ale také grilovat menší porce masa, pizzu, zeleninu, dokřupava zapékat nebo rozpékat pečivo a docílit tak perfektně připraveného jídla.
5a4cb7cce4f88obrazek.png


5a4cb7e525728obrazek.pngZkuste své láskyplné vyznání zapéct třeba do sladkého dezertu. V míse pořádně promíchejte 4 lžíce polohrubé mouky, 6 lžic mléka, 4 lžíce oleje, 1 vejce, 1 balíček vanilkového cukru, 1 balíček skořicového cukru, 1 lžičku prášku do pečiva. Tekuté těsto nalijte do hrníčku nebo silikonových formiček na muffiny, vložte do mikrovlnky na výkon 750 W a přibližně po 3 minutách máte hotovo. Pak už jen sladkou dobrotu dle libosti ozdobte čokoládovými srdíčky nebo z lentilek složte jméno svého miláčka. Ti zručnější mohou z želatinových bonbónů vystřihnout roztomilého Amorka. Jako druhý chod nebo snídani po sváteční noci naservírujte zapečený toast. Prostě jen obložte toast šunkou, sýrem, rajčaty či jinými oblíbenými ingrediencemi a pomocí funkce gril krátce zapečte.

S mikrovlnnými troubami MORA nové generace vám idylický valentýnský večer nezkazí dlouhé přípravy, ani náročný úklid po vaření. Vnitřek mikrovlnky je celonerezový, což je benefit pro snadnou údržbu, stejně jako speciální povrchová úprava AntiFinger, eliminující zanechávání otisků prstů. Mikrovlnky MORA se přizpůsobí vašim potřebám – v nabídce jsou modely o objemu 17 až 32 l, s výkonem trouby od 700 do 1 000 W, mechanickým i elektronickým ovládáním… Velmi snadné je nejen intuitivní ovládání, údržba, ale také montáž – trouba se pouze vloží do vestavného otvoru a upevní. Nové mikrovlnné trouby MORA můžete v kuchyni krásně sladit s multifunkčními troubami MORA v černé i nerez barvě a příští rok se bez obav pustit do přípravy o něco náročnějšího valentýnského menu.
5a4cb7d9d6eefobrazek.png

Kolikrát v životě jste si chtěli udělat radost?! „Se mnou ji můžete mít hned! Od nepaměti jsem součástí vašich příběhů. Vždy plná života, vždy stylová, vždy trendy. Seznamte se s novou generací spotřebičů, které splňují všechny požadavky moderní domácnosti. Od čistého moderního designu až po ty nejlepší technologie.“ Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče – varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.
MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

Reklama