Každý si přeje dát dárek, který toho druhého potěší. Darovat můžete cokoli, ale vybrat dárek, který potěší, je mnohem těžší. Máme pro vás nápovědu. Darujte svému drahému fotoaparát.

Foťák pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků, které spolu prožijete. Máme pro vás skvělý tip! Novinku na našem trhu.

Samsung NV100HD – inteligentní kompakt s dotykovým displejem

Působivé rozlišení 14,7 megapixelů a značková optika značky Schneider Kreuznach – širokoúhlý 28mm objektiv s 3,6x optickým zoomem. Díky tomu slibuje Samsung NV100HD ostré a jasné fotografie plné detailů. Samsung NV100HD je nejlepší „namiř a foť“ (point-and-shoot) digitální fotoaparát v historii Samsung. Staví na úspěchu svého letošního předchůdce, Samsung NV24HD, a umožňuje zaznamenat video ve vysokém rozlišení (HD, 720P). Zapomenout nesmíme ani na duální stabilizátor obrazu (Dual Image Stabilization).

 


Samsung NV100HD se může pochlubit celokovovým tělem se stříbřitým nebo černým povrchem. Elegantní rudý nádech ještě zdůrazňuje styl fotoaparátu, a dodává už tak skvělému designu moderní styl. Kompaktnímu tělu dominuje třípalcový dotykový hVGA LCD displej (460 000 pixelů), kterým lze příjemně a pohodlně ovládat fotoaparát. Díky nové technologii Samsung SmartTouch 2.0. jsou tak všechna pokročilá nastavení dostupná na dotek špičky prstu. Dotykové SmartTouch rozhraní nejen že zvyšuje pohodlí při ovládání, ale přispívá také k mnohem atraktivnějšímu a elegantnějšímu designu přístroje.

 

Jak se vám líbí? Zachytíte s tímto fotoaparátem Valentýna 2009?

 

 

Pokud vás tento foťák zaujal, zapojte se do soutěže, ve které hrajeme o Samsung NV100HD – inteligentní kompakt s dotykovým displejem ve stříbrno-červeném provedení, které je přímo pro svatého Valentýna určeno. Protože červená je barvou lásky a vášně…

Do soutěže se můžete zapojit ZDE.