Valentýn je svátkem lásky. Máme pro vás svěží inspiraci na dárky, které si užijete oba. Jsou to hry od Albi, které jsou určeny pouze dospělým. Láska je nedílně spjata s erotikou a vášní. Jestli vás baví vymýšlet různé zpestření intimních chvilek s vaším partnerem, pořiďte si právě jednu z těchto her!

Co vám chceme doporučit?

  • AlbiNevinné hrátky - Pikantní partnerská hra

Erotická hra pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly, jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle? 150 úkolových karet Vám zajistí, aby byla každá hra jiná a mohli jste ji spolu hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž jednu si jako vítěz nebo vítězka budete moci vybrat přímo v cíli.

Více http://www.albi.cz/hry-a-zabava/nevinne-hratky-pro-dva/

  • AlbiMinilaškování - 21 úkolů pro vášnivé páry

Darujte partnerovi/partnerce tento malý dárek, který bude vlastně dárkem i pro Vás. Je na Vás, jak s Mini Laškováním naložíte: například si vždy večer vylosujte jednu inspiraci...
Krabička ve tvaru srdce obsahuje 21 inspirací pro partnerský život.

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/minilaskovani/

  • Kamasutra hrací karty - Inspirace z edice Červenání

AlbiS těmito kartami můžete hrát sice i normální karetní hry, ale možná vymyslíte i nějaké jiné. Na každé z 54 karet je nakreslena jiná sexuální poloha, takže vás karty budou zajisté inspirovat i k jiným hrám...

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/kamasutra-karty/

  • Laškování - Partnerská hra

Laškování je erotická párty hra v originálním balení ve tvaru srdce, která je určená pro dvojice a odvážné párty. Obsahuje 200 pikantních úkolů, u kterých se rozhodně nikdo nudit nebude.

AlbiPro páry (pro 2 osoby od 18 let)
Nevíte, čím oživit večery s partnerem/kou? Láká vás vyzkoušet něco nového? Buďte hraví a zahrajte si tuto erotickou hru, ve které se vítězi dostane náležité odměny...

Na párty (pro 2-10 osob od 18 let)
Pořádáte domácí párty a chcete to pořádně rozjet? Víte, co si vaši kamarádi tajně představují nebo jaké nosí spodní prádlo? Rozšiřte si své obzory! Laškování skrývá mnoho pikantních úkolů na párty. Kdo prohraje, bude muset splnit speciální úkol, u kterého se bude možná i červenat...

Krabice ve tvaru srdce obsahuje:
185 oboustranných papírků s 250 pikantními úkoly a 120 odměnami tresty (vždy jedna polovina pro páry, druhá na párty), 15 prázdných papírků pro úkoly šité na míru, přesýpací hodiny, pinzetu na vybírání úkolů a pravidla v českém a slovenském jazyce.

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/laskovani/

  • Kama poker Vášnivý hazard

AlbiOproti normální hře poker Vám KamaPoker nenabízí možnost vyhrát velké množství peněz, ale vzrušující erotické okamžiky plné vášně. Hra začíná svlékacím kolem, které je pouze začátkem Vašeho velkého erotického dobrodružství, které končí jedinečným potěšením v kole extáze. Takhle vzrušující ještě nikdy poker nebyl!

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/kamapoker/

  • Šipky na (S)EX Teď se hraje naostro!

AlbiS šipkami Na ex odhalíte nejen vtipnou hru na párty, ale i své kamarády. Terč pro šipky Na ex obsahuje vtipné úkoly, které musíte splnit, když se na dané políčko trefíte šipkou. Jsou zde úkoly jako například: Nalij někomu panáka, svlékni někomu 1 část oblečení pouze 1 rukou, dej někomu pusu, pohlaď někoho atd.
Pokud ale dáváte přednost tradičním šipkám, stačí otočit terč a můžete si zahrát klasickou hru se šipkami.
Šipky jsou magnetické a opravdu dobře na plátně drží! Nemůžete se tedy ve vyšším stádiu společenské unavenosti hroty zranit. Hra obsahuje oboustranný terč, který se dá zavěsit pomocí provázku a následně srolovat, 6 magnetických šipek a pravidla hry v českém a slovenském jazyce. Vše je uloženo v praktickém tubusu z tuhého kartonu.

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/sipky-na-sex/

Reklama