63e62c21312c9blobid0.jpg
Inspirovat se můžete třeba našimi tipy.

Dejte si vanu

Zima má nepříjemnou vlastnost měnit držení těla. Zvednutá ramena a pokroucená záda nejen, že nevypadají dobře, ale navíc způsobují tenzi a bolest hlavy. Dvě věci, které dnes večer určitě nechcete cítit. Vaše kroky by proto už odpoledne měly zamířit do koupelny, přímo k vaně s horkou vodou. Díky lázni prohřejete tělo, uvolníte všechny svaly a vyčistíte si hlavu. Když do ní ještě přidáte koupelový olej, který navíc ze své podstaty zabraňuje vysušování pokožky, koupelovou pěnu nebo sůl, budete mít jako bonus krásně hebkou pokožku, jež přímo vybízí k pohlazení.

A jaké ingredience ve složení kosmetiky hledat? Nejen pro tuto příležitost se skvěle hodí extrakt a esenciální olej z třešňového květu, který probouzí unavenou pleť a působí proti vráskám, kaméliový olej známý pro své regenerační účinky, výtažek z pivoňky, královny mezi antioxidanty a mandlový olej, jež zvláčňuje pokožku a uzamyká v ní tolik důležitou hydrataci.

63e62c6db60f3blobid0.jpg 
Koupelový olej Třešňový květ, 206 Kč 
Sůl do koupele Right from the Heart, 51 Kč

 Užijte si masáž & opečujte pokožku

Po koupeli, ještě před osušením ručníkem, namažte pokožku tělovým olejem a dopřejte mu minutu, dvě, aby se vstřebal. Pak se osušte a vydejte se do šatny vybrat si své nejoblíbenější šaty. Pokud máte dostatek času, můžete si dopřát blahodárnou masáž, díky které se budete cítit jako znovuzrození. Pokožka bude prokrvená, zářivá a hebká na dotek. Co budete potřebovat? Stačí vám buď vaše vlastní ruce a BIO tělový olej složený z grapefruitového, světlicového a olivového oleje, který probouzí i tu nejunavenější pokožku, nebo chytrý masážní tělový přístroj LUNA 4 Body, jenž veškerou práci odvede za vás. Nejen, že kůži vyčistí a prokrví, ale navíc uvolní tenzi a funguje také jako peeling.

 63e62cb7a0db0obrazek.jpg       
BIO tělový olej, Kneipp, 406 Kč
Masážní tělový přístroj LUNA 4 Body, FOREO, 3 690 Kč

Rozzařte tvář

Po péči o tělo se plynule přesuňte k obličeji. Nejprve hloubkově vyčistěte pleť – odstraníte tak z pórů vše, co v nich nemá být, a ty jsou pak schopné efektivněji vstřebat aktivní látky například z pleťové masky. Na dokonale čisté pleti navíc lépe drží make-up. Použijte buď svůj oblíbený cleanser, nebo čisticí masážní přístroj LUNA 3 od FOREO, který pokožku navíc zpevní. Jako druhý krok naneste pleťovou masku, vedle nikdy nesáhnete s detoxikačním složením, které pokožku vyčistí, rozjasní a osvěží. Během líčení, ale o poznání víc po příchodu z romantického večera domů, se vám pak hodí odličovací mléko a vatové tamponky, pomocí kterých odstraníte veškerý make-up. Na pohodlí vaší pleti i na přírodu myslí vatové podušky BEL Nature, které jsou vyrobeny ze 100% certifikované organické bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku a snižují vznik alergií.

63e62d3f56ebaobrazek.jpg
LUNA 3, Foreo, 3959 Kč
Vatové tamponky nature, BEL, 50 Kč
Pleťová maska Detox, 109 Kč, Kneipp