Lázeňský a wellness komplex Therme Laa Hotel & Spa, který se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích necelou hodinu cesty z Brna a tři hodiny cesty z Prahy, nabízí kromě jiného také relaxační pobyty pro dva. Darujte svému partnerovi či partnerce u příležitosti svátku zamilovaných, sv. Valentýna, lázeňský pobyt plný romantiky a pohody.

Partnerské pobyty nabízejí různé možnosti využití služeb wellness komplexu Therme Laa. Zároveň si můžete vybrat wellness pobyt dle vašich časových možností na jeden den či na dvě nebo tři noci v hotelu Therme Laa Superior. Součástí pobytů je například romantická večeře „Candle Light Dinner“ o sedmi chodech při svíčkách, nebo večerní pozdrav v podobě čerstvých jahod a láhve šumivého vína Poysecco dodané na pokoj. Můžete počítat s uvolňující koupelí v luxusním whirlpoolu pro dva. Samozřejmostí je bezplatné využívání všech vodních a saunových světů lázeňského komplexu (hradní, finská a aroma sauna, solná a královská parní lázeň). Nabídka Therma Laa zahrnuje také termální bazén s plochou 115 m2, venkovní vířivku, vodopády, solný bazén s podvodní hudbou a tobogány.

Relaxační den pro dva – „Day Spa”

Přísloví „Co děláme ve dvou, je dvakrát tak hezké“ se výborně hodí ke dni strávenému v exkluzivní místnosti pro partnerské dvojice „Twin-Sinn“ v oddělení Spa-Relax s možností využití všech vodních a saunových světů jak hotelového Spa, tak celého wellness komplexu Therme Laa. „Relaxační den pro dva“ zakončí hosté gala večeří o pěti chodech při svíčkách. Programem Day Spa se na jeden den ponoříte do světa smyslů, uvolnění, kulinářských specialit.

Nabídka obsahuje následující služby:

● Župany, ručníky a obuv pro wellness prostory
● Využití všech vodních a saunových světů jak hotelového Spa, tak celého wellness komplexu od 9.00 do 22.00 hodin.
● 70 min. pobyt v exkluzivní místnosti pro partnerské dvojice „Twin-Sinn“ v oddělení Spa-Relax, který zahrnuje koupel, masáž a sklenici sektu s čerstvými jahodami.
● Možnost účasti na relaxačních programech
● Využití Kardio a Fitness zóny
● Gala večere o pěti chodech při svíčkách
● Parkovací místo v hotelové garáži

Cena pro dvě osoby:  218 €

Relaxační den pro dva je možné darovat jako dárek a objednat ho jako poukázku přes internetové stránky wellness komplexu Therme Laa na adrese www.therme-laa.at.

„Čas pro dva – čas romantiky a mazlení“
Dopřejte si čas ve dvou a užijte si pobyt na dvě noci plný pohody ve dvoulůžkovém pokoji Superior s polopenzí a všemi službami nabízenými wellness komplexem Therme Laa.

Součástí balíčku je:
● Překvapení na pokoji „Vítejte u nás“ v podobě znamenitých křehkých cukrovinek.
● Relaxační den pro dva Twin-Sinn „Superior“ v exkluzivních prostorách oddělení Spa Relax. Součástí je antistresová masáž, uvolňující koupel ve whirlpoolu pro dva a relaxace při skleničce Prosecco (90 min.).
● Romantická večeře „Candle Light Dinner“ o sedmi chodech v hotelové A-la-Carte restauraci „Gaumenfreuden“.
● Služba „Romantika před spaním“ s večerním pozdravem, který zahrnuje čerstvé jahody a jednu láhev šumivého vína Poysecco dodané na pokoj.

Cena pobytu od 312 € na osobu.

„Jen my dva“
Překrásný nápad pro zamilované, kteří chtějí prožít romantickou dovolenou a užít si společné dny plné romantiky a dokonalého uvolnění. Nabídka „Jen my dva“ obsahuje tři noci plné pohody ve dvoulůžkovém pokoji Superior včetně hýčkající polopenze a všech služeb nabízenými wellness komplexem Therme Laa.

Součástí balíčku je ještě:
● Romantická večeře “Candle Light Dinner”.
● Dárkové balení ručně vyrobených pralinek.
● Kniha s poezií pro zamilované.
● Uvolňující koupel pro dva v oddělení Spa Relax.
● Masážní olej z konopí “Therme Laa Senses Hanföl” s výtažky levandule.

Cena pobytu od 408 € na osobu

Informace a rezervace
Therme Laa – Hotel & Spa
Thermenplatz 3, A-2136 Laa/Thaya
0043 (0)2522/84700-733 nebo sinne@therme-laa.at
www.therme-laa.at

Reklama