NOVELLISTA Rouge Privé dárkový box 

Růže je jednou z nejromantičtějších květin. A právě ta hraje hlavní roli ve smyslné vůni NOVELLISTA Rouge Privé, která vás vedle damašské růže okouzlí i bergamotem, pivoňkou nebo pižmem. Rozehrajte hru svádění naplno s touto luxusní kompozicí, která se inspirovala temným románem Roxana spisovatele od Daniela Defoe. Garantujeme vám, že se budete cítit sexy a přitažlivě. 

63d7a17897102obrazek.jpg
Koupit si ji můžete na
www.notino.cz

KORIKA HI-TECH LIPOSOME Hydrating solution 

Dopřejte si láskyplnou péči a pocit perfektně hydratované pleti. Korejský beauty rituál KORIKA HI-TECH LIPOSOME Hydrating solution představuje 5 kroků pro každodenní rutinu, jež zanechá vaši pleť vláčnou, hebkou a rozjasněnou. Díky speciální technologii hi-tech liposomů pronikají aktivní látky do pleti rychle, cíleně a v potřebném množství. Kyselina hyaluronová nebo tripeptidy, které řada obsahuje, tak účinně působí v každém kroku. 

63d7a1f9d42e0obrazek.jpg
Produkty si můžete koupit na
www.notino.cz

ICONIQUE Keratin Repair 

Přeneste se jedním dotekem vlasů do toho rána, kdy jste si užívali svoji blízkost a zamilovanost. Kdy se váš partner nemohl přestat dotýkat vás a vašich vlasů. Značka ICONIQUE Professional přináší nový rituál v péči o vaše vlasy, jejichž jemnost, hebkost a síla spolu s jemnou vůní vás bude provázet při všech ikonických momentech vašeho života.  

63d7a2a7c8a55obrazek.jpg
Produkty ICONIQUE si můžete koupit na www.notino.cz