„Napište text SMS, kterou byste chtěla na Valentýna dostat od vašeho partnera, a odůvodněte proč.“ Tak znělo zadání posledního úkolu valentýnské soutěže s Eurotelem, která proběhla na Žena-in.cz v první polovině února. Celkem se soutěžního klání zúčastnilo skoro 800 čtenářek, ale finálních příspěvků přišlo jen 154. Vybírání těch, které získají ceny, nebylo vůbec jednoduché, protože všechny SMSky, které soutěžící chtěly dostat, byla prosycené láskou a vyznáním. Většina napsala, že by jim stačila jen jednoduchá všeříkající věta – „Miluju tě“. Další velká část soutěžících by si přála, aby je jejich miláček požádal o ruku, což by s nadšením přijaly. Které vítězné smsky jsme tedy nakonec se zástupci Eurotelu vybrali?

První a druhá cena fotoaparát Olympus i-Snap:
citrusinka
LÁSKA je prý, když miluješ i po ránu... A co je teda to, když Tě miluju celý den? :o) Proč? Protože bych věděla, že jsem pro toho druhého nezbytnou součástí jeho života... prostě JEDINEČNÁ!!!
Janca
Moc rad bych vedle Tebe zestarl. A proč? Protože to hezky zní a není mnoho lidí kteří to myslí upřímně. Časy se mění.

Třetí a čtvrtá cena radio Eurotel:
Kachna
Holky mám vás rád, spěchám domů, nemám hlad. Spěchám protože si chci s Váma hrát, budeme se dneska smát, dám Ti, co si budeš přát. Srdíčkově, Kulíšek protože se máme všichni / i s naší malou holčičkou) moc rádi, ale nemáme až tak moc času pro sebe. Takhle bychom si to alespoň užili a nemuselo by to být jen na Valentýna.
Oříšek
Miláčku, děkuji Ti za NEJSKVĚLEJŠÍ DÁREK - DVĚ ČÁRKY - je to fakt skvělý - moc VÁS miluju!!! P. Taková odpověď by se mi líbila na moji obálku, kterou jsem ráno manželovi dala. Je to výsledek těhotenského testu a jako první by ho viděl manžel :-)

Pátá a šestá cena elegantní dámské hodinky:
ještěrka.ehp
"Veris na lasku na prvni pohled, nebo mam projit jeste jednou?" - tuhle SMS bych ráda dostala proto, že už dlouho marně hledám toho svého jediného, a něco takového by mohl napsat jenom ON.
Koťátko
Tvůj Valentynek ti dnes preje horu lasky a more pusinek a k tomu ještě nádherně prožitou noc se mnou. Tuto SMS bych rada dostala od svého manžela, protože poslední dobou máme na sebe málo času.Tak bych ráda s ním dnes prožila příjemný večer. Hlavně, aby děti dobře spaly.

Sedmá a osmá cena sportovní sluneční brýle:
Martík
Jsi moje vsechno, jsi muj celicky svet. (jasne a vystizne)
olgava
Vyhráli jsme v loterii. Už nechci pracovat.

Devátá a desátá cena deštník:
Saturninka
Mam Te rad vic nez kilo cokolady, tunu rizku a svou praci... :o))) A proč???? No - to je z textu jasný - protože to by bylo HODNĚ MOC! :o))))))))))))
řekyně
Stačilo by mi od mého přítele jedno slovo: PODEPSALA!!! A co by to znamenalo? No, že JEHO žena konečně souhlasí s rozvodem.

Pět cen – tričko Eurotel náhodným losem získávají: Vea
Dneska po mě v parku hodila veverka větvičku s třemi oříšky; myslím, že jsou kouzelné. Byl bych rád, aby ses stala mou Popelkou a zvu Tě na hostinu. Kočár bude v 20.0 hod. přistaven pod tvými okny. Miluji Tě! Tvůj princ Důvod: Mám ráda pohádky a příjemná překvapení :)
Tašina
Prala bych si vubec dostat od sveho manzela aspon nejakou SMS k Valentynu, ale jak jej znam, jeji zneni by asi bylo: Tak jsem dneska konecne nezapomnel, ale bohuzel si nemohu vzpomenout na co !!!
Adi
Jsi ta nejúžasnější manželka a nejbáječnější máma na světě!!! Tvůj manžel a tvůj syn. A proč zrovna takovou SMSku, protože by to bylo pro mě krásné vyznamenání od mých "chlapů"- od nejúžasnějšího manžela a od nejbáječnějšího syna na světě!!
Arturie
Diky, ze si privedla na svet naseho syna. Jsi pro me stale ta krasna a sexy kocka a takovou te miluju. PROC? Po narozeni ditete je malo casu na romantiku a sex. Navic, my zensky si casto myslime, ze uz nejsme tak sexy jako pred porodem. Deti za 20 let opusti domov, ale partner je s vami az do konce zivota..no vetsinou :-). Meli bychom si casto pripominat, ze se milujeme, nejen na Valentyna...
Martina V.
Změnil jsem názor, chci s váma žít a chci si tě vzít a budeme mít ještě jedno miminko (Proč? - abysme byli čtyři a ne každý v jiné zemi)

Všem gratulujeme!!!!