Potřebujete nějaký dárek pro svého partnera, kterým mu uděláte radost? Našli jsme pro vás skvělou inspiraci v prodejnách Albi nebo na této stránce, kde si je můžete objednat.

Jaké jsou naše tipy?

Čaj v krabičce - Nejkrásnější ráno s tebou

AlbiDárkové balení čaje v krabičce s nápisem: Čaj z lásky. Nejkrásnější ráno je to, kdy můžu snídat s Tebou. Jedná se o sypaný ovocný čaj bez ibišku, aromatizovaný. Vše vyrobeno s láskou a úsměvem.

Více ZDE.

Čokoládky - Miluji Tě

AlbiDárkové balení čokoládek pro vaší drahou polovičku se vzkazem: Miluji Tě.

Balení obsahuje 9 ks mini čokoládiček.

Více ZDE.

Hodiny v plechovce - Miluji Tě

AlbiOriginální hodiny v plechovce, které zaujmou každého nejen svým rozměrem, ale i designem se srdíčky. Nápis na hodinách: Když jsem s tebou, jako by se zastavil čas...

Ideální dárek pro vaši drahou polovičku, abyste jí ukázali jak moc ji máte rádi.

Více ZDE.

FM plaketka - Z lásky

AlbiOriginální způsob jak své polovičce dát najevo, jak moc pro Vás znamená. Na plaketce je roztomilý medvídek Fizzy Moon a krásný text: Z lásky. Ze všech věcí, které mě v životě potkaly, Ty jsi ta nejlepší. Pomocí magnetu ji můžete dát na ledničku.

Více ZDE.

FM Sněžítko velké - Miluji Tě

AlbiKrásné velké sněžítko s medvídkem Fizzy moon textem: Miluji Tě, je ideálním dárkem pro Vašeho miláčka.

Více ZDE:

Hrnek Miluji Tě

JAlbiedinečný hrnek, který ve správný moment odhalí svou skrytou identitu. Jedná se o celý koncept tradičních hrnků, které jsou výjimečné motivy měnícími se po nalití horkého nápoje. Během chvíle motiv na hrnku změní význam či odhalí skrytý obrázek a po vychladnutí se vrací do původního stavu. Skrytá identita je způsob jak mít svůj originální hrnek, který vám budou všichni závidět.Představí se vám 20 motivů. Základem je vždy bílý hrnek, který má na sobě černou vrstvu a ta poté mění barvu po nalití horké vody. Vždy je změna jen do té výšky co je tekutina. Jsou tam motivy pro milovníky kávy, čaje, ale také obrázkové vtipné motivy jako jsou On/Off nebo antibakteriální hrnek. Poslední forma změny, je textový vtip. Jde o to, že na hrnku je nějaký text, který postupně mizí a zůstane jen část textu, který vytvoří vtip.

Více ZDE.

Malá svíčka „Pravé okouzlení“

AlbiMalá svíčka, která vydrží hořet až 30 hodin. V srdci této romantické vůně tepe příslib pravé lásky se sladkým nádechem hřejivého doteku.

Více ZDE.

Mýdlo s textem - Ty a já

AlbiIdeální dárek, který pohladí tělo i duši z řady Romantická mýdlárna. Dárkové balení růžového mýdla v plechové krabičce s nápisem: Ty a já. Jsme každý jiný, ale navzájem se doplňujeme, zkrátka Ty a já patříme k sobě.

Více ZDE.

Reklama