Netradiční kytice pro vaši lásku

Zabodujte na svatého Valentýna originálním balónkovým pugétem.
Pozor, parádní balónkovou kytici připraví naše kolegyně a kolegové jen v Albi prodejnách (po otevření prodejen) v následujících obchodních centrech:

Máme kvalitní foliové a latexové balónky, které Vám přímo na prodejně naplníme heliem.

Uchovejte si vzpomínky

Chcete si zachovat památku na krásné chvíle, životní milníky a okamžiky v blízkosti milované osoby? Vytiskněte fotografie a vložte je do fotoalba. Až budete mít náladu, můžete jím listovat a vzpomínat na společně strávený čas.
Album má 25 samolepících listů (50 stran) a kroužkovou vazbu.

Cena v prodejnách Albi 349 Kč.

Oslaďte jí nebo jemu život

Sladké čokoládové pralinky potěší milovníky čokolády. Navíc jsou zabaleny v originálním valentýnském balení.
Cena v prodejnách Albi od 79 Kč.

Řekněte to čajem

Sypaný ovocný čaj bez ibišku s nápisem Miluji Tě je ideální dárek pro nejednoho zmrzlíka. Je balen v dárkové květinové krabičce, odpadá vám tak starost s balením dárku.

Cena v prodejnách Albi 79 Kč.

Výjimečný hrnek

Hrníček, jehož motiv se změní po nalití horkého nápoje. Během chvíle zahřátý hrnek odhalí ukrytý obrázek, aby po vychladnutí opět skryl svou identitu. Ale pozor, tyto hrnky nedávejte do myčky ani nepoužívejte v mikrovlnné troubě.
Cena v prodejnách Albi 199 Kč.

Srdce, které zahřeje

Darujte své lásce plyšové srdce, které ji zahřeje nejen po duši, ale i po těle. Stačí ho vložit na 1,5 minuty do mikrovlnné trouby (při výkonu 600-1000 W) a srdce Warmies vydrží až 2 hodiny hřát. V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšové srdce do ledničky. Náplň je 100% přírodní z lněných semínek a levandule. Příjemně voní a zklidňuje.
Cena v prodejnách Albi 299 Kč.

Zamilovaný medvídek

Medvídek Me to You je roztomilý a srdíčkem s nápisem love YOU vyjádří city za vás.

Cena v prodejnách Albi 249 Kč.

Lechtivé kostky

Zažeňte nudu v posteli! Stačí hodit dvěma kostkami a vaše sexuální hrátky se promění v jedno velké překvapení. Jedna kostka určí polohu a druhá dá zvláštní požadavek - například kostým, nebo speciální místo.
Cena v prodejnách Albi za jedno balení 149 Kč.

Více na ALBI.CZ

Reklama