NOVÉ PÁNSKÉ VŮNĚ V BARVÁCH NEJLEPŠÍCH FOTBALOVÝCH KLUBŮ FC Barcelona A Real Madrid

Sv. Valentýn je pro většinu „oficiální“ příležitostí vyjádřit svou lásku a náklonnost svému  partnerovi, potěšit ho a třeba mu koupit i malý dárek. Pro všechny ženy a přítelkyně fandů španělských týmů jako jsou FC Barcelona a Real Madrid je určitě dobrou zprávou to, že mohou v těchto dnech koupit skvělý dárek, který nakonec potěší i je. Jedná se o dárkové kazety v designu oblíbených týmů, které obsahují toaletní vodu a deo spray.

FC Barcelona

Barcelona

Nevšední vůně FC Barcelona je svěží citrusová s dřevitými tóny.  Charakterizuje ji osvěžující citrusová hlava tvořená italským citronem a růžovým pepřem. Jejich svěží souhru doprovází hřejivé a odhodlané srdce levandule, kardamomu a květů pomerančovníku. Základ vůně tvoří teplé dřevité tóny pačuli, cedru, santalového dřeva.

REAL Madrid

Jedná se o exkluzivní pánskou vůni sladšího ražení s jemně svěžími tóny. Má od začátku výraznější citrusovo -květinový charakter tvořený hlavně mandarinkou, pomerančem, grepem a mátou. Základ je nespoutaně smyslný mix bílého dřeva, pačuli a ambry.

Madrid

Obě dárkové kazety (EDT 100 ml a deo spray 150 ml) se prodávají na www.epline.cz/eshop za 399,90 Kč. Samotná toaletní voda 100 ml za 299,00 Kč.

Složení vůně:

Parfém se skládá ze 3 částí, podle toho, jak se které vůně uvolňují (některé parfémy však mají lineární složení, tj. jejich vůně je v průběhu času stále stejná).

  • Hlava (vysoké tóny) je to první, co je po aplikaci ucítěno. Právě hlava parfému utváří první dojem a proto je na ni kladen velký důraz. Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 15 minut, ale může to být také pouhých pár sekund.
  • Srdce (střední tóny) začínají naplno vynikat po odeznění hlavy. Voní několik hodin (2–3 hodiny).
  • Základ (nízké tóny), jsou ty látky parfému, které prchají velmi pozvolna. Doba trvání bývá několik hodin (3–4 hodiny), avšak nejsou výjimkou parfémy působící desítky hodin.

Parfémy se rozlišují podle procentuálního zastoupení parfémové kompozice (jednoduše řečeno podle intenzity vůně). Zbytek směsi zastupuje koncentrovaný líh.

EDT neboli Eau de Toilette, česky též toaletní voda. Podíl vonných látek je 6–12 %.

Aplikace:

Při aplikaci na pokožku je zvykem vybírat dobře prokrvená místa - například oblasti za ušima, na krku, mezi prsy, na loketních a kolenních důlcích, na zápěstí. Toto pravidlo však nelze brát jako dogma, vždy je potřeba vyzkoušet. U silnějších (orientálních) vůní stačí několik kapek na zápěstí, svěží vůně vyžadují důkladnější aplikaci. Záleží také na individuálních preferencích - množství, které vyhovuje jednomu člověku, může jiného obtěžovat.

Mnohé vůně voní jinak na kůži a jinak na oblečení; zpravidla čím lehčí (svěžejší) vůně, tím lépe vynikne na oblečení a naopak. Jak se bude vůně chovat na oblečení, napoví zkouška na testovacím papírku.