Kdy jindy než právě dnes byste měli vyjádřit své city? Chcete potěšit svého Valentýna (nebo svou Valentýnku) milým přáním přímo od srdce? Nechte v šuplíku růžovou obálku, stejně už ji pošťák nestihne doručit. Pošlete svůj milostný vzkaz přímo na mobilní telefon toho, kdo je vám milý…
Otevřít své srdce nebylo nikdy jednodušší a zábavnější. Potěšte svého miláčka láskyplnou zvukovou nebo obrázkovou valentýnkou, vyšperkujte si navzájem mobily něžnými logy nebo se společně oddejte andělským JAVA hrátkám.
Chcete poslat vzkaz, ale nenacházíte správná slova, nebo vás láká hra na tajnou ctitelku? Vyzkoušejte audio pohlednice, kde si můžete vybrat jeden z mnoha předmluvených vzkazů a ještě k nim přidat písničku nebo osobní dovětek. Takovou valentýnku nikdo nepřeslechne, vždyť svému vyvolenému ji můžete poslat na libovolné telefonní číslo. Vaše Audio pohlednice se poté ve zvolený čas ohlásí příjemci, který si ji může buď okamžitě nebo i později opakovaně vyslechnout. Cituplné i rozpustilé vzkazy najdete buď ve zvláštní valentýnské nebo v některé z dalších milostných či jiných kategorií na čísle 606 000 222. Více se dozvíte na www.mobilgo.cz nebo ZDE.
Chcete to radši říci obrázkem? Pak jsou pro vás tím pravým MMS valentýnky! Vyberte si jednoduše ten nejsladší barevný obrázek, připište k němu vlastní veršíky a pošlete jej svým nejmilejším jako multimediální zprávu vzdušnou cestou. Nabídku srdíčkových a zamilovaných MMSek najdete na www.mobilgo.cz, o formátu MMS se více podrobností dozvíte TADY.
Srdce z perníku časem okorá, ale zamilované logo na displeji mobilního telefonu vám bude připomínat vaší lásku každý den. Teď si v rámci valentýnské nabídky Eurotel můžete vybrat některé z valentýnských log a vyměnit si je se svým milovaným na důkaz pravé lásky. Vroucí vyznání na displeji budete mít stále na očích a volání vašeho drahého nebo drahé vám bude znít v uších ještě sladčeji.
Tip pro hravé: Valentýnské JAVA hry budou tím pravým důkazem vašich citů a navíc ještě potěší hráčskou duši vašeho miláčka. Eurotel vám nabízí šest různých her - Lost Valentine, Partnership Harmony, Heart Breaker, Valentine Story, TicTac Toe Valentine a Minesweeper Valentine. Cena za zaslání JAVA hry se pohybuje v rozmezí od 4,90 do 29,90 Kč.

Všechny valentýnské produkty společnosti Eurotel si můžete prohlédnout na www.mobilgo.cz