Valentýn se pomalu blíží a každá žena má určitě svá přání, co touží dostat od svého partnera. Přinášíme vám několik inspirací, které vám udělají zaručenou radost.

Dárková sada Berry & Cream

Berry & CreamTyto báječné sady pro rozmazlování těla obsahují vůni ve dvou variantách. Sugar & Spice je příjemné pohlazení pro smysly s náznakem pikantní chuti; Berry & Cream Vás okouzlí ostrou, ale současně krémovou šťavnatostí.

Více informací najdete zde nebo zde.

Mary Kay® Mini Kosmetická kazeta

Mary Kay®Chcete mít své přípravky kdykoliv a kdekoliv? Nyní můžete! S Mary Kay® Mini kosmetickou kazetou. Ať už jdete kamkoliv můžete si sebou vzít své oblíbená líčidla a aplikátory. Navíc si celý obsah kosmetické kazety můžete přizpůsobit, jak jen chcete. Vezměte se ji kamkoliv sebou a udržte si tak svůj skvělý vzhled.

Více informací najdete zde.

Mary Kay®Mary Kay® Saténové rty

Rty mají extrémně tenkou vnější ochrannou vrstvu. Jak tělo stárne, tato již tak tenká vrstva se ještě více ztenčuje. Rty nemají potní ani mazové žlázy. Bez obvyklé ochranné vrstvy potu a tělních mazů, rty vysychají rychleji, mnohem snáze praskají a mohou stárnout rychleji, než jiné části těla. Maska na rty jemně odstraní odumřelé buňky a připraví je na aplikaci hydratačního Balzámu na rty. Rty pak vypadají jemné a k zulíbání.

Více informací najdete zde.

Bella Belara® Parfémová voda

Bella Belara®Žijte svůj život naplno a přinese vám to sebevědomí, štěstí a přitažlivost.” Pro ženu, žijící svůj život naplno. Pro ženu, která se ráda cítí krásná a umí svoji krásu ukázat se sebevědomím a radostí. Víc, než jen parfém, Bella Belara® Parfémová voda je energická, květinově ovocná vůně, která vás okamžitě pohltí.

Více informací najdete zde.

Thinking of You® Parfémová voda

Thinking of You®Sdílejte vůni přátelství s Thinking of You® Parfémovou vodou. Každá žena ví, co dělá její život více plnohodnotným. Radost z přátelství. Síla lásky. Říci “Myslím na tebe”, když to nejméně čekáte. Tak řekněte přátelům “Vážím si tě.” Oslavte jedinečnou událost. Řekněte někomu „děkuji” za vše, co pro vás dělá, nebo se prostě odměňte sami. Otevřete jedinečnou krabičku a objevte v ní místo k napsání vlastního vzkazu. Může být darování dárku ještě jednodušší? Přívěskem, který je připevněn k víčku parfému, jí uděláte také obrovskou radost. Může si ho totiž přidat k oblíbenému náramku a ten vás bude neustále připomínat.

Více informací najdete zde.

Thinking of Love™ Parfémová voda

Mary Kay®Žijte každým okamžikem. Milujte každou vzpomínku. Toto je váš příběh lásky. Parfémová voda Thinking of Love™ inspiruje romantické okamžiky a vzpomínky. Používejte ji kterýkoli den, který chcete proměnit ve výjimečný. A když je čas jít, nastříkejte parfémovou vodu Thinking of Love™ na jeho polštář nebo na milostné psaníčko. Svěží květinové a dřevité tóny vás vždy zanechají v jeho mysli.

Více informací najdete zde.

Pokud chcete vypadat vždy vyzkoušejte Mary Kay vyvinula Skinvigorate™ Barevný čisticí kartáček.

Kartáček jemně masíruje pleť a přitom odstraňuje nečistoty. Zároveň zlepšuje vstřebávání dalších přípravků péče o pleť. Dokonce i make-up se nanáší snadněji a rovnoměrněji. Při pravidelném používání kartáčku bude vaše pleť vypadat mnohem lépe než předtím.

Více informací najdete zde.

Chcete si v těchto chladných dnech udělat radost a vyhrát s Mary Kay? Zapojte se do soutěže o Parfémovou vodu Forever Diamonds

Soutěž najdete ZDE.

Reklama