61fbb9ad95684obrazek.jpg

Dárky plné vůně a potěšení

Dárky speciálně vybrané pro opravdové milovníky kávy. Čím uděláte největší radost? Výběrovou kávou, termohrnkem, mlýnkem nebo snad kávovým předplatným? S tím už vám bohužel nepomůžeme. Ale jedno prozradíme. Chybu neuděláte ani s jedním!

1) Výběrová káva

Hrnek plný voňavé kávy. Sen každého kávomilce. Dopřejte své polovičce potěšení v podobě výběrové kávy. V Lázeňské kávě praží až 13 různých druhů káv. Stačí si jen vybrat.

Při rozhodování berte v potaz, zda se káva bude pít jako espresso nebo bude připravována filtrovanou metodou. Třeba vám za odměnu připraví vaše drahá láska taky jednu kávičku.

61fbb99f03982blobid0.jpg

2) Kávové předplatné – dlouhodobá radost

Radost na dlouho dopředu? To je kávové předplatné od Lázeňské kávy. Vyberete si délku předplatného a pak vám každý měsíc, přímo až k vašim dveřím, přistane balíček voňavé kávy.

Kávové předplatné si navolíte celé podle vašich preferencí. Vybíráte délku odběru, množství kávy a způsob pražení. Dopřejte vaší lásce každý měsíc nášup radosti, ještě dlouho po Valentýnovi.

3) Set na filtrovanou kávu

Připravuje si vaše drahá polovička kávu doma? Alternativní příprava kávy je tedy ta pravá cesta. Darujte set určený pro přípravu filtrované kávy. Obsahuje dripper V60 vel. 02, papírové filtry a skleněnou karafu. To bude radosti, uvidíte!

4) Cestovní termohrnek na kávu

A co tak termohrnek na kávu, který udrží teplotu kávy stabilní na několik hodin? Hodí se pro všechny, kteří se nechtějí bez výborné kávy obejít ani na túře v horách nebo třeba během cestování do práce. Vybírejte z elegantních i hravých designů.

61fbb985b65c7cl2.jpg

5) Ruční mlýnek na kávu pro fajnšmekry

Každý pravý kávomilec ví, že káva by se měla mlít těsně před její přípravou. Pro domácí přípravu se hodí ruční mlýnek. Udělejte ze své drahé polovičky odborníka a darujte mu pořádný mlýnek na kávu. Odměnou vám bude výborná káva!
obrazek.jpg