Potěšte vašeho partnera na Valentýna a vyberte pro něj příjemný voňavý dárek. Přinášíme vám několik tipů od Mary Kay, kterými se můžete inspirovat. U partnera jistě zabodujete.

Kolínská voda Cityscape

Mary KayKam vás život zavede™? Má dokonalý osobní styl, který nikdy není okázalý. Zcestovalý a světaznalý, vyhledává to nejlepší ve všem a od své kolínské neočekává méně. Pro tento typ muže je zde kolínská voda Cityscape™, dokonalá vůně inspirovaná nejelegantnějšími a nejvíce vzrušujícími panoramaty světa. Prožijte všechny nové zážitky s nenucenou elegancí.

Více informací najdete zde.

MK High Intensity™ Kolínská voda

Mary KayOkouzlující, rafinovaná a osobitá MK High Intensity™ Kolínská voda patří do rodiny ambrových orientálních vůní. Upoutá vůní královského dřeva, což je exkluzivní ingredience Mary Kay®, která dodává této pánské kolínské vodě bohatou intenzitu.

Více informací najdete zde.

Domain® Kolínská voda

Mary KayDomain® Kolínská voda se řadí mezi fougerově svěží vůně, je to moderní kompozice inspirovaná přírodou. Její vůně připomíná závan svěžího vzduchu.

Více informací najdete zde.

MKMen® Chladivý gel po holení

Mary KayVítaná úleva po holení, uklidňující modrý gel chrání před podrážděním žiletkou a zanechává pleť jemnou a hydratovanou. Vědci v Mary Kay říkají: „Rozdíl mezi mužskou a ženskou pletí je především fyziologický. Začíná na počátku puberty, kdy se u dívek i chlapců projeví zvýšená hormonální aktivita. K tomu přidejte každodenní zažitou rutinu v péči o mužskou pleť - jako holení - a máte pleť, která se liší od ženské.“

Více informací najdete zde.

MKMen® Pěna na holení

Mary KayBohatá pěna dobře přilne ke každému vousu, vytvoří ochrannou vrstvu před žiletkou a zajistí čisté hladké oholení. Krémová pěna má lehkou svěží vůni, kterou si oblíbí každý muž.

Více informací najdete zde.

MKMen® Tělový sprej

Mary KayMKMen® Tělový sprej je tak osvěžující; lze jej použít na celé tělo kdykoliv během dne. Tato jemná vůně je určena k libovolnému použití po celý den, tak si ji neváhejte vzít všude s sebou pro rychlé osvěžení nebo jemný náznak vůně.

Více informací najdete zde.

Chcete si v těchto chladných dnech také udělat radost a vyhrát s Mary Kay? Zapojte se do soutěže o Parfémovou vodu Forever Diamonds.

Soutěž najdete ZDE.

Reklama