Kdo by nemiloval hříšné spojení ovoce a čokolády? Tato sladká klasika se výborně hodí na každou oslavu, a na oslavu lásky především. Překvapte svou drahou polovičku lahodným dezertem v podobě banánů v čokoládě ozdobenými srdíčky Haribo Love Hearts. Užijte si společně strávené chvíle, příprava dezertu vám nezabere příliš času a pomoci se zdobením mohou i děti.

Banány v čokoládě zdobené srdíčky Haribo

Ingredience

  • 4 banány
  • jednorázové hůlky nebo silnější špejle či dřívka na nanuky
  • kvalitní čokoládové čočky
  • barevné zdobení
  • srdíčka HARIBO Love Hearts

Postup

  1. V páře nad vodní lázní rozpusťte čokoládové čočky při teplotě 47 °C, aby čokoláda zůstala lesklá. Nemáte-li teploměr, všimněte si, kdy se při míchání na čokoládě začnou tvořit malé bublinky.
  2. Čokoládu nechte lehce vychladnout a přelijte ji do vysoké sklenice.
  3. Banán rozpulte, do každé části napíchněte dřívko a opatrně namočte do čokolády ve sklenici.
  4. Nechte čokoládu stéct a odložte banán na pečící papír.
  5. Ihned dekorujte barevným zdobením a srdíčky Haribo, jakmile čokoláda zatuhne, srdíčka i další dekorace zůstanou držet.


Oslavte svátek všech zamilovaných, i malá sladká pozornost potěší. Dopřejte si Haribo Love Hearts, červená želatinová srdíčka na pěnovém cukrovém polštářku, která jsou příjemně měkká. Bonbony navíc neobsahují žádná přidaná barviva. Užijte si nejen svátek svatého Valentýna s Haribo Love Hearts, který letos připadá na druhou únorovou neděli, ale i každý další den s vašimi nejbližšími. Láska si oslavu zaslouží.

Doporučená cena: 19,90 Kč za 100g balení

Reklama