Od dob svého dětství mám zafixováno, že máj je lásky čas... Viléme, Hynku, Jarmilo. To známe asi všichni. Líbat se pod rozkvetlou třešní, procházet se v parku… konec konců, i ty meze jsou v květnu již poměrně teplé, že?

 

Dlouho jsem tedy nebyla schopná pochopit a přijmout jako fakt, že kromě máje se láska slaví i v měsíci, který k milostným hrátkám zrovna nesvádí. Řekněte sami, co je na únoru tak strašně vzrušujícího a eroticky nabíjejícího? Mrzne až praští, o rozkvetlých stromech si můžeme leda tak snít a ulehnout se svým miláčkem někam pod jehličnan … no, dejte pokoj.

Přesto je v tomto měsíci jeden slavný den, který nám všem připomíná, že láska … láska … kvete zkrátka vždy. Ať je zima, sucho, vedro nebo mráz, milujeme se stále. A to je moc dobře.

 

Svatý Valentýn se už blíží a jeho příznivci i odpůrci se buď těší, nebo netěší. Zkrátka - každý z nás má k tomuto svátku svůj osobitý vztah.

 

Pro ty z vás, které si Valentýna rády užíváte a v promrzlém a sychravém únoru radostně vítáte tuto možnost milostně se rozehřát, jsme připravili Valentýnskou Ženu-in.cz. V této speciálně vytvořené příloze se můžete opravdu vyřádit. Je zde všechno dovoleno. Veršovat, psát, soutěžit, diskutovat … a samozřejmě číst. Dozvíte se v ní, kdo byl Valentýn, a můžete se ponořit do archivu Žena-in a připomenout si spoustu zaláskovaných příběhů….

 

Takže, milé čtenářky. Přejeme Vám hodně lásky, hodně štěstí, hodně příjemna… Zasloužíte si to.

A pokud zrovna neprožíváte své partnersky či milostně šťastné období, vězte, že Žena-in.cz Vás má ráda...

 

Reklama