Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných. Připravili jsme pro vás, milé čtenářky, soutěž o dvě erotické hračky - vibrátor pro vás a stimulátor pro něj! Udělejte svému miláčkovi před Valentýnem radost. Pravidla jsou jednoduchá...

Chcete získat skvělý valentýnský dárek? Připravili jsme soutěž o dvě erotické hračky (vibrátor pro vás a stimulátor pro něj - prohlédnout si je můžete níže).

Jaká jsou pravidla?

Valentýnské soutěže se může zúčastnit každá registrovaná čtenářka magazínu Žena-in, která má ve svém profilu vyplněné údaje potřebné k soutěžím. Soutěž je bodovací a bodovat budeme následující aktivity...

  • Otevření jakékoli stránky = 1 bod
  • Příspěvek do diskuze pod článkem či v diskuzích = 30 bodů

Počet nasbíraných bodů si můžete zkontrolovat pod článkem zde:

Soutěž začíná dnes (pátek 21. ledna 2011) v 10.00 hodin.
Soutěž končí v úterý 8. února 2011 taktéž v 10.00 hodin.

Erotickou hračku získají dvě náhodně vybrané čtenářky (každá jednu z níže uvedených), které se umístí mezi prvními 500 účastnicemi soutěže.

Podmínkou je ochota napsat krátkou recenzi na získanou erotickou hračku.

Ceny

Vyhrát můžete jedenu z těchto dvou erotických hraček!

Pro vás: Yooo Click 'n' Charge

Kdo by si kdy pomyslel, že 3 malé kuličky by mohly být tak zábavné. Nový, stylový, futuristický, přikládací vibrátor YOOO je fantasticky jednoduchý a efektivní. Tajemství ukryté ve třech zázračných kuličkách láká uživatele k experimentu. Platnost nové rovnice slasti „3 kuličky + 2 motory = super orgasmus“ můžete díky inovativní technologii dobíjení Click´N´Charge ověřovat do nekonečna.

click

Pro něj: COBRA Libre Click 'n' Charge

Ležérní, výkonný a cílevědomý! Tak by bylo možné charakterizovat nový senzační stimulátor COBRA Libre. Supersport COBRA Libre je hračka pro náročné muže. Když váš penis pevně obepne měkká silikonová pusinka COBRY, tak vaším tělem prostoupí senzační pocit vzrušení. Dva výkonné motory poskytují intenzivní vibrace na těch nejcitlivějších místech vašeho penisu (spodní strana žaludu a uzdička). Inovativní a stylově osvětlené ovládání nabízí nečekané množství regulačních možností a výběr z mnoha vibračních programů. Zapomeňte na servisní prohlídky po každých 30 000 km jako u vašeho vozu. Dva motory COBRA Libre jsou bezúdržbové a mohou být provozovány nezávisle na sobě, čímž umožní unikátním vibračním vlnám prostoupit celým penisem. Sportovní, ergonomický tvar této exkluzivní hračky nabízí snadnou manipulaci i díky nabíjecí technologii Click 'n'Charge (magnetický dobíječ). Tato technologie zaručí, že vaše „zastávky v boxech“ budou krátké a efektivní.

click

Držíme palce a přejeme hodně štěstí při soutěžení!


Ve spolupráci s: www.honitka.cz (klikni)

Reklama