Za značkou stojí úspěšná právnička a interiérová designérka Petra Drvoštěpová. „O léčivou sílu přírody jsem se zajímala odjakživa. Poté, co se syn potýkal s vážným ekzémem, jsem se snažila najít kvalitní a účinnou přírodní alternativu péče o pokožku, ale bez úspěchu. Veškeré mé znalosti a snaha mu pomoci mě zavedly na cestu hlubších studií aromaterapie a účinků bylin. Změnili jsme způsob stravování a já jsem se nakonec rozhodla vyrábět pro mou rodinu pečující přírodní bylinné balzámy,“ popisuje.

2.jpgFoto: Zakladatelka kosmetiky Petra Drvoštěpová a Jaroslav Dušek

Myšlenka založit vlastní značku nejdříve nebyla vůbec na pořadu dne. Petra nejdříve začala vyrábět kosmetiku pouze pro rodinu a na trh chtěla po nějaké době uvést pouze pár produktů. Nakonec ale zvítězila touha vyvinout 100% přírodní aktivní kosmetiku, a tak se s celou rodinou přestěhovala do Velké Británie, aby byla blíž nejlepším odborníkům v této oblasti.

Samotné slovo yage v sobě skrývá doslova magickou sílu amazonské přírody. Nápoj yage vyrábějí amazonští indiáni z kmene Kofanů. Yage je tajemná síla, která je při posvátných nočních konzumacích přenáší do nadpozemského světa, v němž poznávají taje matky přírody.

Produkty YAGE jsou nejen organické, ale také veganské (až na včelí vosk a med, který se nachází v některých z nich). V recepturách se uplatňují důmyslné kombinace vitamínů, vzácných olejů, minerálů a rostlinných výtažků, a především bioaktivních látek tak, aby pleť získala optimální zdraví a vitalitu. Nachází se v nich například acai, zelená káva, skvalan, kukui, pupalka dvouletá, mokřadka, papája, cacay, kamélie, granátové jablko, murumuru, argánie trnitá, marula, kurkuma, heřmánek modrý, mannan, bukuchiol, copaiba, geránium, ylang-ylang, smil, neroli, růže, bambucké máslo, drahokamy a mnoho dalších. 

Soutěž o aroma mlhu

Jedním z produktů je parfémovaná aroma mlha Bohemian Girl. Tato smyslná mlha obsahuje směs esenciálních olejů, které bystří, energetizují a probouzí vaše smysly. V čele s ylang-ylang, květinou milenců, má nádhernou schopnost rozproudit energii. Zklidňuje a tiší mysl, ale současně posiluje vaši smyslovou stránku. Tato krásná aromaterapeutická směs posiluje pozitivní pocity, vnitřní pohodu a lásku. Mlha je energeticky ošetřena a zesílena vysokými vibracemi granátu.

web-bohemian2.jpg

Aroma mlhu může v naší soutěži vyhrát pět z vás. Stačí, když nám do komentářů napíšete, bez jakého produktu na pleť se neobejdete. Soutěž trvá do středy 12. února do 12:00 hodin.

Zúčastnit se mohou pouze registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji. Registrovat se můžete zde.

Další informace o kosmetice najdete na www.yageorganics.cz

Reklama