Valentýn je svátkem zamilovaných, je tedy jasné, že soutěžním tématem je láska. Napište nám, na jaké momenty ve spojení s láskou rády i po letech vzpomínáte. Můžete nám popsat romantické, zajímavé nebo netradiční seznámení. Nebo láska, která vás zasáhla, hodně pro vás znamenala a dodnes jí máte v srdci. Vybereme pět vašich příběhů, které odměníme sladkým balíčkem s lahodnými pralinkami Raffaello, Ferrero Rocher, Mon Chéri, Pocket Coffee a Giotto.

Pralinky Ferrero jsou tu pro všechny speciální momenty. Pokud hledáte tip na dárek pro den svatého Valentýna, rozhodně s pralinkami Ferrero neuděláte chybu! Svátek lásky tu není jen pro zamilované, ale pro všechny, kdo chtějí vykouzlit úsměv na tváři svým blízkým.

ferrero1.jpg

V naší soutěži nyní 5 z vás může vyhrát valentýnský balíček plný pralinek!

Čekat vás bude valentýnská edice Raffaello s oplatkou zdobenou strouhaným kokosem s celou mandlí uvnitř, ale i klasické balení křupavých pralinek Ferrero Rocher z mléčné čokolády a lískových oříšků, Mon Chéri s třešní a likérem v hořké čokoládě, Pocket Coffee se 100% kávou arabica v hořké čokoládě a Giotto, pochoutka z křupavé oplatky a jemné náplně z mléka a lískových oříšků.

Jak se soutěže o balíček s pralinkami Raffaello, Ferrero Rocher, Mon Chéri, Pocket Coffee a Giotto zúčastnit?

Je to jednoduché.

Do soutěže nám napište svůj příběh, který souvisí se svátkem svatého
Valentýna
a s láskou.

První schůzka, romantický polibek od neznámého, příběh z doby dospívání, láska, na kterou nezapomenete, ta co vám zůstala v srdci...

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Budeme se těšit na vaše valentýnské vzpomínky. Pět příběhů, které vybereme, zpracujeme do článku.