Blíží se svátek sv. Valentýna. Nevím, jak je tomu u vás, ale v mém okolí  se chodí zamilovaní políbit prvního května pod rozkvetlou třešeň mnohem raději, než aby si posílali přáníčka v únoru, v tuhé zimě, na svatého Valentýna. Pokud u někoho tento svátek získal na oblibě a slaví jej, budeme moc rádi, když nám o tom napíše. Během valentýnské přílohy bude jistě řada příležitostí
J.

 

A teď k té největší příležitosti. K šanci, jak získat poukázku pro dva na relaxační den s Infinitem. Chcete se odreagovat a užít si příjemnou masáž? Soukromou saunu? Nebo strávit relaxací s partnerem celý den? Pak je tato soutěž šancí pro Vás!

 

 

 

 

Ve hře jsou 3 lákavé ceny od Infinit

Dárkový poukaz na Infinit den pro 2 osoby

zahrnující: 60 min. priv. whirpool pro 2 osoby, 2 x 60 min. masáž – probíhá současně, 60 min. priv. sauna pro 2, šampaňské a 2x nealko nápoj

 

Dárkový poukaz do privátní sauny pro 2 osoby, 60 min.

 

Dárkový poukaz na privátní Whirpool pro 2 osoby 60 min.

 

 

 

Jak už přízvisko soutěže napovídá, tématem bude láska. Zajímá nás, jak jste prožívali zamilování - konkrétně - jak probíhaly námluvy, jaké to mělo vyústění - ať už to byl propadák, nebo jste skončili v obřadní síni se svatebními prsteny zaklesnuti dojemně jeden do druhého. Těšíme se také na příběhy a tipy na oživování dlouholetého vztahu, případně jeho části (sexuálního života, bydlení, komunikace...). Nejvíc jsme asi zvědaví na Vaše valentýnská přání - což je třetí kategorie, kterou jsme si pro Vás připravili. Bude totiž muset být ve verších :-).

 

Takže shrnuto:

Vaším úkolem bude poslat nám do redakce – na známou adresu redakce@zena-in.cz příspěvek do některé ze těchto kategorií:

 

 

Námluvy

 

Jak jsme oživovali vztah

 

Valentýnské přání (ve verších)

 

 

Do předmětu mailu napište ve vlastním zájmu Valentýnská soutěž. Můžete zaslat příspěvků kolik chcete, jen by každý neměl svou délkou přesáhnout 3 normostrany A4, tzn. maximálně  5400 znaků včetně mezer.

 

U poslední kategorie je navíc podmínka, aby bylo přání ve verších. Vyhodnocování této kategorie si s nadšením sobě vlastním vzal na starosti Radim Prchoň.

 

Soutěž začíná dnes a skončí v pátek 9. 2., aby se ceny stačily dostat k výhercům.

 

Vaše soutěžní příspěvky budeme postupně vydávat v příloze, a to i po skončení soutěže. Pokud svůj nenajdete, nebojte se, do soutěže jsme jej zařadili, ale například pro podobnost s jiným článkem jsme se rozhodli jej už nevydat.

 

Vyjmenované ceny se budou k jednotlivým kategoriím losovat.
Držíme Vám palce a těšíme se na Vaše příběhy a valentýnská přání.

Reklama