Až do 14. února máte jedinečnou příležitost zúčastnit se soutěže na sociálních sítích Atria Flora. Čeká na vás 46 dárků v celkové hodnotě téměř 50 000 Kč.

Na Facebooku a Instagramu obchodního centra Atrium Flora až do čtvrtka 14. února, kdy se slaví svátek svatého Valentýna, probíhá mimořádná soutěž o hodnotné ceny. Užijte si hravý Valentýn se skvělými dárky i vy a nenechte si ujít jedno ze 46 valentýnských překvapení, která čekají na své výherce. Na Instagramu Atria Flora je připravena zábavná hra až o 25 valentýnských dárků a na Facebooku obchodního centra můžete soutěžit o 21 krásných dárků.
5c5d576d1f0b0obrazek.png

Získat můžete například obleček pro vašeho psího miláčka, ale také dárky, které docení dámy či pánové, například náhrdelník s perlou v hodnotě 990 Kč z obchodu Moon, pánský kožený pásek v hodnotě 599 Kč z obchodu Kara, 2 knihy z knihkupectví Luxor či vouchery do obchodů, jako jsou Sketchers, Grand Optical, Timeout, Intimissimi, a mnoho dalších skvělých cen.

Své drahé polovičce můžete však věnovat i dárkovou kartu Atria Flora v libovolné hodnotě, kterou pořídíte na infostánku Atria Flora. Můžete si tak být jistí, že vyberete perfektní dárek, zejména díky široké nabídce, kterou obchodní centrum poskytuje.

Veškeré aktuální informace včetně podmínek soutěže najdete na Instagramu a Facebooku Atrium Flora a na stránkách www.atrium-flora.cz.
5c5d57deeadb3obrazek.png

Reklama