image.png

Zapojte se do naší soutěže Valentýnská romance a 5 z vás získá voňavé balíčky od Manufaktury v hodnotě 522 Kč!

Balíček obsahuje tyto produkty:

5a71d25fcd5e3image.pngRomantická karlovarská koupelová sůl s vřídelní solí a růží

Relaxační koupel s vřídelní solí z karlovarských minerálních pramenů a okvětními lístky růží přispívá k prokrvení pokožky a příjemnému odpočinku s nádechem romantiky, sůl navíc dodá pokožce důležité minerální látky. Růže je symbolem lásky a krásy, působí jako afrodiziakum a antidepresivum. Během koupele je organismus stimulován hned na několika úrovních: teplá voda, minerální látky a přidané vonné oleje pronikají přes pokožku do těla a vdechováním uvolňují vnitřní i vnější napětí, únavu a stres a příjemnou cestou tak napomáhají regeneraci organismu.


Aromatizovaný čaj Romance pro dva

5a71d28c8d240image.pngAromatizovaný černý čaj vhodný k romantickým chvílím ve dvou, lahodný v kombinaci s mlékem či smetanou, obsahuje: pravý černý čaj, kardamon, kousky skořice, hřebíček, kousky zázvoru, aroma, bílý a červený pepř. Jedinečná kombinace černého čaje a delikátního aromatického koření Vás okouzlí. Pepř, zázvor, skořice a hřebíček jsou navíc známé svými afrodiziakálními účinky - vyzkoušejte a uvidíte. :-)5a71d3a1cf8ceimage.pngPřírodní svíčka ze sójového vosku

Exkluzivní přírodní vonná svíčka je ručně odlévaná z vysoce kvalitního a ekologicky šetrného 100% sojového vosku. Svíčky z rostlinných vosků hoří oproti klasickým parafínovým (vyráběným z ropy) čistěji a pomaleji a tají při nižších teplotách. Vydrží hořet mnohem déle než běžné svíčky a díky nízké teplotě tání uvolňují intenzivní aroma. Ve spojení s romantickou vůní rosé jsou tak skvělým doplňkem pro Vaši domácí pohodu a relaxaci. Doba hoření = 30hodin.Valentýnskou soutěž naleznete zde (klikněte).

Více inspirace naleznete zde.

Reklama