Chcete si užít Valentýna? Pak máme pro vás jednu intimní relaxaci…

 

Pokud toužíte prožít si chvíle se svým partnerem při úžasné relaxaci, chceme vám představit studio Infinit v Praze, kde si jistě vyberete to, co vám vyhovuje. Sauna pro dva, vířivka, masáž… kdo by odolal. Zvlášť v tomto nepříznivém a mrazivém počasí, kdy prohřátí a relaxace je to, co jistě všichni potřebujeme. V Infinit ale můžete využít privátních zón, kde si můžete užívat soukromí sama s partnerem, kde nebudete nikým rušeni…

 

Co nabízí relaxační centrum Infinit?

Relaxační centrum Infinit nabízí služby aktivního i pasivního odpočinku doprovázené těmi nejlepšími odborníky v oblasti péče o tělo. Nabízí profesionální solární studio, útulné fitness, odborné masáže, finskou privátní a veřejnou saunu a privátní whirlpool. Určitě uvítáte i příjemné posezení na venkovní terase (v letních měsících J).


Filosofií tohoto centra je vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro vaši relaxaci a stát se klidnou oázou vašeho odpočinku. Můžete si dopřát ničím nerušené rozjímání v relaxačním centru Infinit. Poznejte umění relaxace.

 

Krásné prostory jsou charakteristické pečlivě voleným designem a relaxačními doplňky tak, abyste se zde cítili opravdu příjemně a uvolněně. Vstřícný personál vás vždy přivítá s úsměvem a odborníci ve fitness a při masážích se o vás vždy budou starat s profesionální péčí. Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich služeb za příznivé ceny. Mají pro vás otevřeno 365 dní v roce.


TIP na Valentýnský dárek:

 

Darujte svému partneru „Infinit den“ a užijte si ho s láskou!

Co obsahuje Infinit den?

 

Infinit den pro dvě osoby:

- 60 minut privátní whirlpool pro dvě osoby
- 2x 60 minut masáž (masáž probíhá současně ve dvou oddělených masážních místnostech)
- 60 minut privátní sauna pro dvě osoby
- láhev sektu a 2x nealko nápoj dle vlastního výběru

 

No řekněte, nezní to přímo úžasně?

 

Tuto krásnou relaxaci ale také můžete nyní vyhrát v naší soutěži! Pokud byste ale neměli štěstí a nevyhráli jste ji,  jistě se můžete obrátit na relaxační centra Infinit!

 

Více se dozvíte na www.infinit.cz

 

Reklama