Je tu únor a s ním i každoroční záplava růžových a červených produktů pro zamilované, která někdy dokáže, obzvláště pokud jste zrovna single, pořádně otrávit. Proto vám přinášíme tip, jak letos Valentýna oslavit jinak! Netradičně! Nebojte, neznamená to vynechat pěkný večer ve dvou ani dárky pro své milé. Jde pouze o to, nenechat se strhnout davovým šílenstvím a být originální.
5c597db7b1da5obrazek.png

Limitovaná valentýnská edice „Fresh breath“, Hobžovy brambůrky, exkluzivně v Kauflandu za 19,90 Kč

Den sv. Valentýna bez zbytečných klišé a ohraných produktů?
Tak zněla odvážná výzva Kauflandu, jíž se hrdě chopila rodinná česká firma Hobža, vyrábějící smažené brambůrky prémiové kvality. A nutno dodat, že svůj úkol zvládli na jedničku. Výsledkem je totiž limitovaná edice valentýnských brambůrků, ochucená smaženou cibulkou a solí s octem. Ideální alternativa pro ty, co Valentýna zrovna nemusí, ale i zamilované, kterým nevadí cibulová pusa!

Jaký je příběh značky Petr Hobža?
Rodinná firma Petr Hobža byla založena v roce 1988. Od té doby vyrábí klasické smažené brambůrky prémiové kvality. Díky poctivé výrobě, využívající pouze české suroviny, se jejich brambůrky vyznačují pravou bramborovou chutí, charakteristickou pro kuchyni našich babiček.
5c597dd136844obrazek.png

Více na KAUFLAND.CZ

Reklama