Připravili jsme pro vás na první polovinu měsíce přiměřenou dávku romantiky a citů. Čeká Vás příloha inspirovaná svátkem Valentýna, svátkem zamilovaných. V příloze najdete informace k historii Valentýna, čtenářské příběhy o mezilidských vztazích, tipy na dárky, valentýnské vaření a spoustu dalšího.

Valentýna jsme pojali poněkud v širším měřítku, takže si nebudeme povídat pouze o zamilovaných. Tím to sice celé začíná, ale jak je to dál? Partnerský vztah se vyvíjí a proměňuje a někdy také uvadá, dostává se na scestí. To všechno patří k tématu.

Pro hravé a dravé tu máme několik soutěží. Rádi bychom upozornili především na jednu - tu hlavní. Najdete k ní dnes článek na hlavní straně, a když vyhrajete, můžete si s partnerem užít prima relaxační den v centru Infinit. Se šampaňským, saunou, maséry... Určitě je to cesta, jak se odreagovat a jak obnovit narušené energetické dráhy. Možná je to také cesta, jak zjistit, co je pro oba příjemné, a určitě najdete způsob, jak si to zopakovat v domácích podmínkách. Více ZDE.

Další neobvyklá soutěž na Vás čeká hned příští týden a máte se na co těšit. Je to trošku recese, ale věříme, že Vás zaujme a vložíte se do toho! :-)

Máte-li návrhy pro tuto přílohu nebo jakékoliv připomínky, piště na redakce@zena-in.cz.