Svátek sv. Valentýna se u nás neslaví dlouho. Ale pomalu tento svátek zdomácňuje i u nás. Proč bychom nemohli oficiálně slavit den lásky vícekrát do roka? Jednou jako svátek převzatý, podruhé náš vlastní – májový ?
Vždyť je to přeci hezké, když v rádiích hrají zamilované písníčky, obchody jsou vyzdobeny červenými srdíčky a nejrůznějšími valentýnskými laskominami, všude vás vítají nápisy lásky… Květiny a malé drobnůstky z lásky také nechybí.
Není to hezké? Vidět zamilované páry držící se za ruku, páry, které se mají prostě rády.

Pokud tento svátek slavíte ráda a chtěla byste svého partnera něčím potěšit, mám pro vás pár tipů, jak tento svátek oslavit.
Tento svátek by se měl slavit pouze v páru, tzn. s milovanou osobou. Pokud tedy máte děti, pokuste se pro ně obstarat hlídání. Vždyť tato noc bude patřit jen vám dvěma…

Součástí valentýnské oslavy je romantická večeře. Říká se přeci, že láska prochází žaludkem.
Na večeři můžete zajít do oblíbené restaurace, ale romantickou večeři si můžete udělat samozřejmě i doma při svíčkách. Doma to bude o to zajímavější, protože si na sebe budete moci vzít cokoli, třeba jen erotické spodní prádélko.
Dobrůtky si můžete vychutnat i ve vaně plné pěny, k tomu nějaká ta sklenka, která přispěje k uvolněné atmosféře.
A jaké dobrůtky se hodí k valentýnské oslavě? Něco lehčího, chutného. Může to být slané i sladké.

Např.
Ovoce v čokoládě
– jakékoli ovoce (banány, jahody, kiwi, aj.) napícháme na párátka a namáčíme do bílé či tmavé čokolády
Srdíčka – tvořítkem vykrájíme srdíčka ze šunky a sýra, navrstvíme na sebe, stříkneme růžičku ochuceného másla a ozdobíme olivou, paprikou nebo okurkou
Trojhránky z camembertu – sýr rozkrojíme na malé trojhránky, obalíme v lněných semínkách (pražených sezamových semínkách, sekaných ořeších), ozdobíme růžičkou másla a hroznovým vínem.
Valentýnský pohár – do poháru vložíme jahody, zalijeme griotkou či jiným červeným likérem, přidáme jahodovou zmrzlinu, ozdobíme šlehačkou, přizdobíme jahodami, posypeme grankem a ozdobíme vaflovými srdíčky.

Sexy drink – 5 cl campari Bitter, 10 cl pomerančové šťávy (čerstvé), pomerančová kůra Do sklenice dáme led, campari a šťávu. Promícháme a vložíme pomerančovou kůru.

Milostné předehře se meze nekladou. Můžete začít erotickou masáží celého partnerova těla, nezapomeňte ani na ty nejintimnější části. K masáži můžete použít masážní vonný olejíček.
Pokud byste měla chuť mlsat, můžete osázet partnerovo tělo nejrůznějším ovocem, polít čokoládou nebo ozdobit šlehačkou a potom jednoduše, velice jemně a eroticky slíznout… Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Poté už to záleží jen a jen na vás! :-)

Hezké oslavy sv. Valentýna!