Láska prochází žaludkem, o tom věděly už i naše babičky. Chcete-li svou drahou polovičku na svátek všech zamilovaných potěšit, darujte ji/mu srdíčky posetou dobrotu – set dortových lízátek HAPPY POPS. Na výběr jsou hned dva způsoby balení – buď 22 ks Happy Pops v krabičce, či 30 ks v krásné kytici v bílém květináči.
5c3dec43daa65obrazek.png

Vymazlené provedení je jako stvořené pro dárek, u obou forem balení je vždy také kartička pro připsání vlastního zamilovaného vzkazu. Jistí si můžete být také lahodnou chutí, na výběr je těchto deset příchutí – vanilková Vanilla, čokoládová Chocolate, oříšková Nut, pro milovníky kávy je připravena Coffee varianta, banánová Banana, svěží citrónová Lemon, zimně laděná perníková Gingerbread, milovníci zdravější stravy ocení mrkvovou Carrot, nadýchaný Red velvet a pro ostřejší chlápky je připravena varianta – hořká čokoláda s chilli Chilli chocolate.
5c3deca79a62dobrazek.png

Dortová lízátka HAPPY POPS jsou vyráběna podle tradičních receptur z kvalitních surovin – bez umělých náhražek či aromat. Zkrátka jen pravé ingredience pro tu nejlepší chuť.

Dortová lízátka HAPPY POPS jsou k objednání na webu www.happypops.cz za ceny – kytice s Valentýnskou slevou za 990 Kč, dárková krabička za 880 Kč.
5c3dec8ee75acobrazek.png

Více inspirace na HAPPYPOPS.CZ

Reklama