Čtenářce Ivetinkav se oslava lásky o Valentýnu velice líbí. Udělala si dokonce takový malý průzkum, v němž zjistila, kdo odsuzuje Valentýna nejvíce; podle ní jsou to zahořklí či osamělí důchodci...

Svátek lásky Valentýn považuje čtenářka Ivetinkav za moc pěkný. Ve svém příspěvku k dennímu tématu (který si můžete přečíst níže) rozebírá, kdo odsuzuje slavení Valentýna.


Valentýn - moc pěkný svátek. Je hodně lidí co ho odsuzuje, ale víc lidí je co ho slaví a má rádo. Hlavně mladý a veselý. Což si myslím, že je pěkné. Co jsem zjistila, tak nejvíc to odsuzuji důchodci, který byli zvyklí na jiný režim a MDŽ a nebo lidí, kteří jsou zahořklí, nebo dlouhodobě sami a nemají rádi změnu. Co je na tom, že je to svátek z ciziny? Co je na tom špatného dát někomu kytičku nebo přáníčko a říct - mám tě rád? Někteří se stydí nebo neumějí říct celý rok , mám tě rád, a v tento den se osmělí a .... Ale není to jen mezi mužem a ženou, je pěkné dát i dětem a rodičům srdíčko - třeba marcipánové. Udělá jim to obrovskou radost.
Dnes si jdeme celá rodina sednout do restaurace, dáme si dobrou večeři a uděláme si pěkný večer. Už se moc těším.

Hezkého Valentýna přeje,
Ivetinkav

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion