Pokud přemýšlíte, čím letos potěšíte svoji milovanou polovičku na svátek svatého Valentýna, vsaďte na jistotu - sladký dezert a pusa vždy potěší. Valentýnské sladkosti z poctivých surovin vyrábí pekaři a cukráři v každém hypermarketu Globus.

Globus

 A po čem rozhodně sáhnout? Nadýchaný šlehačkový dort v romantické kombinaci barev růžové a bílé potěší smysly snad každého, proto šlehačkový dort Valentýn bude ideální volba. Ten v Globusu navíc zdobí srdíčky z těsta dortových plátů, takže o romantiku máte postaráno. Že jde o znamenitou záležitost, která skvěle chutná i vypadá, zaručuje také postup výroby -  každý dort je ručně zdobený cukrářkami. Celý je obvykle k dostání za 139 Kč (1000 g). Globus ale myslí i na ty z vás, kdo nejste fanoušky našlehané smetany. Přímo na Valentýna vyrábějí lehké dorty, které zdobí tvarem srdce vyskládaného z výběrového ovoce.

Globus

Pekaři a cukrářky ve všech hypermarketech Globus na vás myslí i tehdy, když máte chuť na jiný dezert než je klasický dort. K dispozici vám je ručně skládaný šlehačkový Valentýnský pohár s malinami, včetně zdobení srdíčkem z těsta dortových plátů. Běžně jsou poháry k dostání za 26,90 Kč/ks.

GlobusPokud jste zastánci svěžích chutí, pak zvolte ovocný dort s lesní směsí na lehkém máslovém krému a nadýchaném korpusu, po stranách kolem dokola posypaný exotickým kokosem. I tento dort je v Globusu ručně vyráběný a v období Valentýna také přizdobený pečenými srdíčky.  Ovocné valentýnské dorty, kulaté i hranaté, koupíte za 219 Kč (700 -1 600 g). U vybraných dortů je k dostání i jedna porce dortu za  21,90 Kč nebo 22,90 Kč, podle druhu.

Nemusíte mít strach, že na vás žádný dort nezbude. Můžete si jej totiž v každém pekařství Globus objednat s předstihem na daný termín i hodinu.

Reklama