Valentýn je opět tady! A jak je již tradicí, slavit se bude i u Oskara. Romantické vyznání lásky je sice nejkrásnější z očí do očí, ale takový mobil může být pomocí emotivních obrázků
a přáníček velmi vhodným „prostředníkem“  při pozvání na první rande. Může Vás též inspirovat „hříšným“ tipem na správný elixír lásky... To není vše! Připravili jsme fůru služeb, které jsou s Valentýnem přímo spojeny. Tak pojďte s námi slavit Festival lásky!
 
FESTIVAL LÁSKY
Dobrou zprávou je, že Festival lásky můžete s Oskarem slavit celý měsíc únor! V jeho průběhu se můžete nechat inspirovat „koktejlovým afrodiziakem“ pro svou lásku, vyhrát romantický víkend pro dva v penziónu, nebo se zapojit do zajímavé ankety o lásce.

Služba KOKTEJL pomůže s hledáním vhodného Valentýnského nápoje, který vytvoří tu správnou smyslnou atmosféru.  Zasláním klíčového slova KOKTEJL na číslo 7744 obdržíte jeden ze sta receptů na koktejlové afrodiziakum, které k nám doputovaly od Francouzů, známých to milovníků (Jeden za všechny: Dabelsky banan! Rozmixovat: 10 cl ananasoveho dzusu, 10 cl kokosoveho mleka, 1/2 cerstveho bananu, spetka mlete skorice a muskatoveho orechu, drceny led. Dobrota!)
 
Ten kdo, pošle Oskarovi nejromantičtější vyznání lásky, má možnost vyhrát romantický víkend pro dva v krásném penziónu. Pravidla jsou velmi jednoduchá – stačí zaslat své vyznání ve tvaru PRO AMOR[pvl1]  text vyznání na telefonní číslo 7744.
 
Festival lásky také pomocí ANKETY napoví, co si ostatní myslí o často kladených otázkách spojených s láskou. Zasláním klíčového slova ANK na číslo 7744 dostane zájemce otázku z aktuální ankety a po jejím zodpovězení obdrží aktuální výsledky hlasování (Příklad ankety: Co ocekavas od sveho partnera? A-Krasu, B-Inteligenci, C-Vzajemne porozumeni, D-Vernost).
 
DALŠÍ VYCHYTÁVKY
Vedle těchto novinek bude k dispozici široká škála log, zvonění a obrázků s tematikou Valentýna, které zpříjemní všem zamilovaným svátek lásky (nachází se ve zvláštních sekcích v Galerii a MMS Studiu). Zamilovanou melodii lze u většiny telefonů přiřadit k volání z konkrétního čísla a odlišit jej tak od všech ostatních.

 

 Z dalších služeb vybíráme:
·SMS Balírna – zjistíte, zda druhá strana reaguje na „balení“, a pak se můžete pobavit v SMS -Chatu,
·SMS Seznamka
– na Valentýna musí být dva! Letos to už asi nestihnete, ale pro toho příštího si můžete svého partnera najít v Oskarově SMS Seznamce,
·SMS Hvězdy – zjistí astrologickou shodu či neshodu znamení partnerů,
·SMS Miluji Tě – každý může své polovičce říct tato slova v desítkách cizích jazyků,
·SMS Věštěc – zodpoví zamilovaným každou milostnou otázku,
·SMS a MMS Partnerské horoskopy – co váš vztah v nejbližší době čeká, se dozvíte z Vašeho
a partnerova znamení (např. zasláním HORP blizenec kozoroh na 7766 pro MMSky a 7755 pro SMSky).

V loňském roce se na Valentýna prodloužila délka hovorů a zvýšilo se používání některých služeb. Nejzajímavějším byl nárůst počtu odeslaných MMS o více než 27 % oproti  běžnému dni a nárůst používání služby SMS Chat, což jen potvrzuje skutečnost, že Valentýnem žije především mladší generace. Necháme se překvapit, jak se svátek zamilovaných projeví u Oskara letos.

Reklama