horoscope

Každý má svou vnitřní krásu - opravdu, věřte tomu! A ta se může projevit právě o Valentýnu. Jako astrolog vím, že lidé se zajímají především o vztahy a lásku. Hledat blízké duše a partnera, to je pro náš věštce denní záležitost. Máme obrovskou radost, když se povede dát dvě duše dohromady. Z vlastní zkušenosti vám tedy dámy nabízím plán, jak zapůsobit na toho, koho jste si vyhlédly. Když víte jeho znamení, polovina práce je už hotová.

Beran

Čím ho dostanete?
Je to podnikavý muž, který si touží užívat doma, i mezi lidmi. Pokud si chcete udělat vyjížďku autem, burácení motoru pro něj bude veselá písnička. Večer si na sebe vezměte červené šaty, ty zbožňuje. Klidně buďte sexy, přitom se však věnujte plně jemu. Je srdečný a vlastně sentimentální. Radost mu může udělat drobnost, ale darovaná z lásky, i vám přinese taky nejen růži. Večer pak ukáže neuvěřitelné představení v posteli, kde se zachová opravdu mužně.

Jak ho odradíte?
Pokud se budete příliš věnovat ostatním lidem, hlavně mužům. Taky, když se nebudete smát jeho vtipům a nevšimnete si speciálního oblečení, které si na sebe vzal. Pokud se zachováte eroticky chladně, jeho ego vás určitě nezahřeje. Nevařte večeři bez nalíčení, tip-top byste měla být už odpoledne.

Býk

Čím ho dostanete?
Pokud chcete strávit svátek v pohodlí domova, přivítá to. Nevadí mu ale možnost užít si večer i v restauraci. Romantika a hlavně dobré jídlo, tím ho naladíte skvěle, je prostě požitkář. Nemluvte přitom o žádné dietě, ať si sní maso i s bílou omáčkou. Jako dárek mu můžete dát jemný svetr, klidně vás za to odmění pugétem růží, nebo vám i doma sám uvaří. Večer by měl být zakončen sexem. Nebraňte se proto dlouhé předehře mezi polštáři, ve které je mistr.

Jak ho odradíte?
Flirtováním s okolím, i když to budou jenom vtípky pronesené na číšníka. Taky, pokud se rozhodnete pro černou barvu, měly byste raději vypadat i trochu bláznivě. Když budete nepříjemné a nedáte mu najevo, že máte radost a bavíte se, pak nečekejte žádnou erotiku. Jídlo a pití si musíte užívat podobně.

Blíženci

Čím ho dostanete?
Je těžké se rozhodnout, kam s ním zajít, protože mění nálady. S chutí se ale zaposlouchá na koncertu, rád se setká i s kamarády, takže mu v tom nebraňte. Když v partě lidí rozvinete svůj přátelský šarm, máte ho k sobě blíž. Pokud zůstanete doma, klidně si spolu můžete i něco vtipného přečíst. Možná však bude nejraději, když mu během rozhovoru zazpíváte do ouška. Nevyžaduje po vás přitom žádnou velkou romantiku, milování se ale určitě bránit nebude.

Jak ho odradíte?
Jestli s ním zrovna dnes budete chtít navštívit maminku. Tím mu dáte omezení, za které nebude rád. Taky se nesmíte opít, pak by vás nechtěl dovádět domů. Nucení do večerního obleku je pro něho utrpením stejně tak, když ho na večírku před kolegy představíte jako svého oficiálního partnera.

Rak

Čím ho dostanete?
Rád povečeří v luxusní restauraci, která musí mít roveň. Nevadí mu přitom společnost, v každém slavnostnějším okamžiku mívá výrazný vztah k rodině. Taky k vám domů klidně přinese dárkový koš plný dobrot, nezdráhejte se tedy a uvařte mu šťavnatou večeři. Pak si s ním užijete každé sousto. Zalíbí se mu i pozdější prohlížení fotoalba, plné společných romantických fotek. Pak se k vám zachová něžně i během milování, v soukromí je opravdu sentimentální.

Jak ho odradíte?
Pokud se pořádně neupravíte, cestě na veřejnost se vyhne. Jestli se chcete bavit o práci a penězích, vyberte si jiný den, nebo dobu. Kritizovat jeho postavu a nedietní jídla na talíři se taky nevyplatí. Nepřerušujte jeho hovor, když vám bude povídat o seznámení maminky s tatínkem. Zahánět jeho kočku taky není správné.

Lev

Čím ho dostanete?
Touží po zábavě, proto jste si o víkendu nejspíš užili výletu. Dnes rád vyrazí do divadla a ve večerních šatech vás bude obdivovat. Ve společnosti musíte vedle něj zazářit. Taky přijme každou pochvalu za dárek, hlavně když víte, že je od srdce. Večer navíc potřebuje důkaz vaší lásky, protože je v jádru romantický, ložnici proto elegantně upravte svíčkami. Pokuste se ho svést a dávejte mu najevo, jak silný je muž, po milování bude příst jako malá kočka.

Jak ho odradíte?
Když se budete bavit o vašich kamarádech, nebo kolezích. Povídáním
tragického příběhu ze svého okolí se mu taky nezavděčíte. Pokud zapomenete na šperky, které vám daroval, urazí se. Je správné nezvedat obočí, jestli se věnuje šaškárničkám mezi lidmi. Během milování vás nesmí napadnout zvedat telefon.

Panna

Čím ho dostanete?
S chutí přijme, pokud mu napíšete milostný dopis, nebo mu zašlete pozvánku na rande. Rád si zajde povídat i do baru. Správným řešením bude nepřehánět to s romantikou, určitě ho ale pochvalte za květiny. Když chcete poslouchat jeho myšlenky, ocení i vaše slova, nebo výrazný vkus v oblečení. V soukromí se chovejte dost decentně, protože se k milostným hrátkám nechce dostat příliš rychle. Spíš obdivujte, jak uklidil, tak se dokáže lépe uvolnit.

Jak ho odradíte?
Bude odtažitý, když se nestačíte navonět nebo budete dávat najevo, kolik znáte lidí z okolí. Neříkejte mu, že je skrblík, oceňte raději, jak dělá všechno účelně. Ládovat do sebe spoustu jídla byste taky neměly, nebude na vás koukat mile. Odpusťte si hlučný projev a podroušenost, nebo se vytratí zadním vchodem.

Váhy

Čím ho dostanete?
Pokud dnes vyberete s vkusem romantické prostředí. Partner přijme pozvání do divadla nebo galerie, rád si s vámi popovídá i v kavárně. Část večera stravte s přáteli, potom se ale věnujte sobě navzájem. Přivítá balíčky plné sladkostí nebo čokolády. Projevy lásky však musí přijít v intimitě soukromí, na veřejnosti se chovejte jenom jemně a přátelsky. Během milování na něj netlačte, pak vám ukáže postupný projev temperamentu. Přitom ho chvalte a hlaďte.

Jak ho odradíte?
Srkáním a mlaskáním u stolu, i když vám jídlo vyloženě chutná. Taky zapínáním televize. Domluvenou schůzku časově nepřesunujte, pak bude příliš zmatený. Nevyplatí se mu dnes představovat nové lidi, raději volte dobré známé. Volný pohyb dětí, nebo domácích zvířat po bytě utlumí jeho milostné nápady.

Štír

Čím ho dostanete?
Venku si užije společného focení, taky krátkého pobavení s přáteli. Potom mu vyhraďte mnoho času a buďte ochotné být s ním jen v soukromí. Naznačte mu jeho důležitost pro váš život a on vám jí dá najevo stejně. Bude ochotný si s vámi celý večer povídat do hloubky. Ukažte mu, že si s ním užíváte sledování detektivky, stejně jako erotického filmu. Během milování rád podtrhne tajemnost. Když mu ukážete kovové doplňky a pásky, pořádně vás uspokojí.

Jak ho odradíte?
Sledováním jiných mužů na ulici. Na veřejnosti nesmíte působit vyzývavě chováním, ani oblečením, i když v soukromí vyžaduje něco jiného. Je důležité se nepřejídat, když s vámi touží zacvičit. Pokud striktně přerušíte jeho erotické nápady a vynalézavost, bude si to pamatovat dlouho a vrátí vám to.

Střelec

Čím ho dostanete?
S chutí začne večer během sportování s přáteli, klidně tam ukazujte i své ženské přednosti. Potřebuje se ke svým známým chovat bodře. Pak stačí pít rudé víno u romanticky planoucí svíčky během večeře. Bude jedno, jestli jste doma, nebo na chatě. Rád od vás obdrží dárky, užije si speciálních čajů i vonných tyčinek. Promítáním obrázků ze své dovolené, nebo cestování ho nadchnete nejvíc. Potom se s vámi bude chtít milovat pomaleji, než to dělá obvykle.

Jak ho odradíte?
Pokud chcete mluvit o účtech a spotřebě surovin, raději půjde na pivo za kamarády. Proč mu nedat najevo, jak se s ním královsky bavíte? Když se chcete uzavřít jen do sebe, raději vás nechá na pokoji. Ublíží mu taky nevšímavost k významnému dárku. Klidně se napijte, nikdy se však přímo neopijte.

Kozoroh

Čím ho dostanete?
Má rád střízlivost. Proto se mu líbí, že vypadáte elegantně, ale ne vyzývavě. Rád je však s vámi sám. Umí dávat vybrané dárky a s oblibou se zaposlouchá do vážné hudby. Povídejte si o všem, co vás baví a ne o tom, co je módní. Pokud máte domácnost plnou květin a sušených plodů k jídlu, jste v obklopení předmětů z bazarů a antikvariátů, vychutnáte si s ním starosvětskou romantiku. Milovat se s vámi bude v tom případě, když se už nějaký čas znáte.

Jak ho odradíte?
Neměly byste vařit mnoho jídla. Pak si bude myslet, že chcete celý večer strávit jenom u stolu. Když k sobě pozvete několik neznámých lidí, raději se omluví a zůstane o samotě. Nechovejte se hned familiérně nebo vášnivě, získáte si ho spíš tím, že mu umožníte vybrat si vše, po čem sám touží.

Vodnář

Čím ho dostanete?
Potěší ho, když si na sebe vezmete oblečení z nápaditých látek, nebojte se sebevyjádření. Erotickým SMS se taky vyhýbat nebude. Proto si s ním užijte pozitivních stránek moderního života. S nadšením půjde do kina, nebo si s vámi zahraje počítačovou hru. Má smysl pro vtip a to se týká i soukromí. Potřebuje však nejdřív pocítit spíš vaší přátelskou vzájemnost, než vášeň. Dokáže být civilní, ale i romantický, což vás dokáže povzbudit nejen během milování.

Jak ho odradíte?
Když budete vyžadovat pobyt v luxusní restauraci s drahým vínem. Dnes můžete dát přednost kamarádkám, musíte ale splnit slib svého brzkého návratu. Příliš tajnůstkářské nebo vášnivé chování ho zase tolik nepřitahuje. Musíte tolerovat jeho lidské slabosti a kamarády, jinak se vám v soukromí raději vyhne.

Ryby

Čím ho dostanete?
Jako muž se zajímá o módu. Je rád, když umíte sladit boty a šaty, tím potěšíte jeho oko. Zajdete-li spolu do exotické restaurace, užije si jídlo, vůni koření i romantiku svíček. Pokračovat spolu můžete ve wellnessu. Cítit se bude bezvadně ve vaně plné bublinek, i během společného sportovního výkonu nebo tance. Velice rád spí, takže ho v posteli musíte umět zaujmout. Získáte si ho, pokud mu dáte najevo, jak vám svědčí kombinace jeho vášně a něžností.

Jak ho odradíte?
Přílišnou upejpavostí ve chvíli, když to není v posteli na místě. I neochotou tolerovat ho, když se potřebuje napít něčeho dobrého, nepochopí ani zákaz povídání s kamarády. Je důležité znát jeho koníčky, není líný, ale pohodář! Bude vám vyčítat, když neuklidíte byt a nenakoupíte potřebné jídlo.

Doufám, že vám moje rady a zkušenosti budou užitečné a že valentýnské rande s tím, koho jste si vybraly se vydaří a že ho dokážete okouzlit a možná i víc... Pokud však jste sami a ve vašem okolí zkrátka není nikdo, kdo by o vás jevil zájem, nezoufejte. Napříště pro vás chystám článek „Kde se ukrývá váš skrytý šarm?“. Každý má totiž v sobě jiskru, i vy. A společně se ji příště pokusíme najít.

Váš astrolog David
autor je členem Věštírny Květy Fialové
www.vykladzive.cz

Reklama