Lásku a náklonnost bychom si měli projevovat neustále, ale pokud je Den svatého Valentýna neboli Den zamilovaných připomínkou tohoto faktu, není proč se mu bránit a neoslavit ho. Není třeba kupovat drahé dárky, svůj milovaný protějšek můžete vzít na zajímavou procházku, nachystat relaxační koupel nebo připravit romantickou večeři. Lze vymyslet spoustu drobných detailů, kterými partnera překvapíte. Co třeba napsat zamilovaný vzkaz na lahev sektu? Vašeho partnera takový dárek rozhodně potěší. Dejte vychladit vaši oblíbenou variantu, bublinky k romantickému večeru neodmyslitelně patří.

„NÁPOJE LÁSKY“ – Valentýnské tipy na dárky i romantický večer

Připojte své vyznání

Sekt je perfektním valentýnským dárkem! Tím spíš, když k němu ještě připojíte vyznání lásky. Dopište na lahev výjimečného sektu Bohemia Sekt La Fleur fixem ta nejsladší slova, která vašeho miláčka potěší.  Po otevření si pak užijte jeho bohatou vůni připomínající rozkvetlé růže a muškáty a šťavnatou, plnou chuť, která vás ideálně naladí na kapku romantiky.
K dostání ZDE. Obvyklá cena: 159 Kč

Romantika plnými doušky

Při romantické večeři milovníků Valentýna a něžných slůvek nesmí rozhodně chybět růžový sekt. Suchou, nebo polosuchou variantu? Na výběr jsou obě – Bohemia Sekt rosé je dostupný ve variantách brut i demi sec. Víte, jakou by si dal raději váš miláček?
K dostání v maloobchodě a ZDE. Obvyklá cena: 139 Kč

Pro vášnivý večer

Červená je barvou vášně a smyslnosti. Zažijte se svým milovaný protějškem nezapomenutelný večer v doprovodu stylového červeného Bohemia Sektu. Jeho dokonalá chuťová harmonie a jemná, svěží vůně jsou pro valentýnskou noc jako stvořené!
K dostání v maloobchodě a ZDE. Obvyklá cena: 139 Kč

Opojení láskou

Chtěli byste si užít romantický večer se skleničkou výtečného šumivého vína, ale letos jste se zařekli, že „suchý únor“ neporušíte? S růžovým nealkoholickým Bohemia Sektem nemusíte měnit své plány a o opojnou chuť kvalitních bublinek nepřijdete. Pro dokonalost romantické chvíle zvolte svůdnou variantu Rosé, ve které převažují tóny malin.
K dostání ZDE. Obvyklá cena: 139 Kč

Buďte Spolu

Mít jeden druhého je ta nejlepší věc na světě. Vyčleňte si chvilku jen pro vás dva a připomeňte si, proč jste se do sebe zamilovali. Udělejte pro lásku něco velkého – Buďte Spolu! Bohemia Sekt připravil speciální lahev s tímto poselstvím, darujte ji tomu, koho nade vše milujete.
K dostání ZDE. Obvyklá cena: 139 Kč

Více na OSOBNIVINOTEKA.CZ

Reklama