Makronka Zamilovanosti (jahody-bazalka)

  • Makronka Zamilovanosti vás přenese zpět do krásných začátků, kdy jste zažívali příjemné chvění po celém těle a šimrání v břiše. Ale pozor, aby kouzelná makronka zamilovanosti fungovala, je nutné připojit i polibek z lásky.

5a7b1130787afobrazek.png

Makronka Vášně (růže-maliny)

  • Divoká kombinace růží a malin probudí všechny vaše smysly a přenese vás do světa plného vášně, dobrodružství a hříšně sladkých chutí.

Makronka Radosti (mandarinka-orange blossom water)

  • Šťavatá mandarinka vyléčí všechny smutky a zahřeje vás u srdce, zatímco orange blossom water vám do žil vlije novou chuť do života. Resuscitace dobré nálady zaručena!

5a7b114b31e9dobrazek.png

Makronka přátelství (černý rybíz-fialka)

  • Přátelství se mnohdy objeví nečekaně, tak jako první fialky ve sněhu. Když o něj ale pečujete, přečká i ty nekrutější zimy a zůstane ve vašem životě navždy.

5a7b11684f3d7obrazek.png

Prožijte svátek lásky ve velkém stylu! Pražská cukrárna Saint Tropez pro vás připravila akci, která v obchodech s cukrovinkami nemá obdoby! Do čtyř srdcových pralinek jsme ukryli tři pravé brilianty a jeden rubín, tak navštivte naši cukrárnu v Domě U Nováků ve Vodičkově ulici ve dnech od 6.–14. února, kupte si u nás bonboniéru a zkuste své štěstí. Najdete to pravé srdce zrovna vy?

Makronky nám do redakce poslal Lukáš Otys ze své cukrárny Saint Tropez

5a7c3954dfb98obrazek.png

Lukáš Otys je mladý úspěšný podnikatel. K cukrářství ho přivedla láska ke sladkému, chuť podnikat a zároveň přispět k rozvoji cukrářství.  Mezi přáteli mu nikdo neřekne jinak než Lukáš Cukrář. Cukrárna Saint Tropez byla v Paláci u Nováků, Vodičkova 30, Praha 1 otevřena koncem března 2009, aby nabídla to nejlepší z české a francouzské cukrařiny. Na této adresy dobroty přímo vyrábějí. Výroba je oddělena pouze sklem, aby návštěvníci mohli pozorovat umění cukrářů v inovativním duchu. Všechny zákusky vyrábějí z nejkvalitnějších, originálních a čerstvých surovin bez konzervantů a náhražek a plní tím poslání, kterým je navrátit do Prahy vysokou cukrářskou kvalitu známou z období 1. republiky.

cukrarnatropez.cz

Reklama