Tádydádydá! A to je konec. Ano, ano, je konec Valentýnu, svátku lásky a zamilovaných... tedy je mu konec zde v magazínu Žena-in.cz. Vaše oslavy a romantické chvilky nechť ještě pokračují!

Vyhlašuji konec valentýnskému tématu, milé čtenářky.

Diskutovaly jste a celý den jste mi posílaly příspěvky, které rozdělily čtenářskou obec magazínu Žena-in.cz v podstatě na dvě, respektive na tři části. Jsou mezi vámi takové, které Valentýna rády slaví. Pak jsou tu takové, které ho považují za importovaný svátek a staví se proti němu. A v poslední skupině jsou čtenářky, které doporučují slavit lásku celý rok a nevyhrazovat si na to jen určité dny.

Mojí povinností bylo vybrat jednu ze čtenářek, které dnes přispěly a odměnit ji valentýnským dárkem, sestávajícím z fond Toro a srdíčkové bonboniéry ORION Modré z nebe. Vylosoval jsem příspěvek čtenářky...

GRATULUJI! Dárek očekávejte poštou, odesíláme zhruba jednou za čtrnáct dní.

Valentýnský turnaj v Samolodích

Téma dne sice skončilo a dárek je udělen, ale to neznamená, že zábava v dnešním vydání končí. Až do půlnoci můžete hrát turnaj v Samolodích, ve kterém lze získat knížky Penis a Vagina z nakladatelství Smart Press. Pravidla jsou jednoduchá, tak směle do toho!

A zítra...

Abych nezapomněl, zítra se můžete těšit na redaktorku Evu Soukupovou, která pro vás bude editovat téma:

Příspěvky jí posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz (klikni).

A to je už skutečně ode mě vše, milé čtenářky. Prožijte krásný zbytek dne a užijte si toho Valentýna dle svého gusta! De gustibus non est disputandum - aneb jak se říká u nás v Bavoří: Někdo má rád holky, jinej zase vdolky.

Reklama