Srdce je tradice

Šperky se srdcem patří na Valentýna mezi klasiku. Srdce je symbol hluboké a upřímné lásky. Ti, co mají rádi minimalismus, si zamilují jednoduchou variantu jako je například přívěsek se srdcem z bílého zlata z kolekce Láska, víra a naděje. Srdce znamená lásku – trpělivou, laskavou a čestnou. Cena přívěsku 1 850 Kč.

6204f895595e4obrazek.jpg

Šperky pro vaše přátele a blízké

Chcete přívěskem podarovat své blízké, přátele, sourozence či rodiče, ale symbol srdce není to pravé? Zaměřte se na řadu jiných motivů, jako je například přívěsek andělíček z bílého zlata s minimalisticky vyobrazeným andělem, jehož křídla jsou osázena diamanty. Kolekce Andělé a andělíčci jsou velmi osobními šperky. Předáte spolu s nimi lásku i prosbu o ochranu obdarovaného. Je to dar, který nikdy nezevšední. Cena přívěsku 12 200 Kč. Další variantou je například křížek z bílého zlata s diamanty, také z kolekce Láska, víra a naděje. Cena přívěsku je 10 410 Kč.

6204f8ef144bbobrazek.jpg

Chcete pořídit prstýnek?

Pro mnohé pány je Valentýn příležitostí, kdy plánují požádat svou partnerku o ruku. Potěšit ji můžete například prstenem z červeného zlata, který tvoří jemný kroužek se zasazeným smaragdem z kolekce Diva, která v sobě spojuje krásu, inspiraci a výjimečnost. Cena prstýnku 11 360 Kč.
6204f96f48490obrazek.jpg

Odvážným se bude líbit originální prsten s propracovaným designem a netradičními detaily. Tento prsten je také z kolekce Diva a je vyroben z bílého zlata zdobený diamanty a turmalínem. Cena 21 040 Kč.

Náušnice s diamanty potěší každou ženu

Tušíte, že vaše partnerka touží po náušnicích? Půvabné náušnice z kolekce Denní kombinují bílé a červené zlato, doplněny jsou diamanty. Cena 11 810 Kč. Dalším tipem jsou nadčasově působí náušnice z bílého zlata ve tvaru kapky s dechberoucím diamantem uprostřed symbolizující životodárnou schopnost vody. Tento pár je z kolekce Voda. Voda je zázračná a životodárná. Bez ní bychom nikdy nespatřili krásy tohoto světa. V JK Jitka Kudláčková Vytvořili první vědomou kolekci šperků na světě, která ztvárňuje a podporuje vodu. Uctívá její krásu a přínos pro náš svět i život. Cena náušnic je 31 950 Kč.

6204f99e79f18obrazek.jpg

Valentýnské dárky pro muže

A jak poradovat na Valentýna muže, na kterém vám záleží? Ať už se jedná o manžela, otce, bratra nebo přítele, můžete jim udělat radost vkusným a decentním doplňkem, který podtrhne jejich osobnost. Potěšit muže můžete zlato-stříbrnými manžetovými knoflíky s rubíny. Cena 22 090 Kč. Pokud víte, že obdarovaný muž se nebojí nosit prsteny, můžete zvolit minimalistický kousek z kolekce Kubistik z bílého zlata zdůrazňujícím surový, nahrubo opracovaný materiál. Cena je 36 960 Kč.

6204fa07cdd66obrazek.jpg

Ať už zvolíte klasiku, nebo se rozhodnete pro originálnější doplněk, se šperky z dílny českého rodinného zlatnictví JK Jitka Kudláčková rozhodně nešlápnete vedle.

Více na JK.CZ
6204fa2660d3cobrazek.jpg