Ovoce trháme hlavně v oblasti Virungy plné vulkánů, nádherných jezer, v rodišti tradičních kmenů a divokých chráněných zvířat v Ugandě. Ovoce dovážíme také z Indonésie, Zanzibaru, Pemby i Kolumbie.

Každý týden organické ovoce sbírají místní drobní pěstitelé a farmáři. Poté, co v každé zemi, odkud Virunga dováží, sklidí asi sto rodin ovoce, Virunga u nich ovoce vykoupí a posbírá po malých kouskách a sveze do jedné velké zásilky. Pouze takto můžeme podpořit co nejvíce farmářů.

Ochutnejte opravdový rozdíl. 

Naše zemědělské produkty nevypadají jako z pultu supermarketu. Jsou přírodní, voňavé, dozrálé, nestříkané a na povrchu nedokonalé, ale prostě tak, jak to má být. Ovoce je autentické, voňavé a chuťově nepřekonatelné, pěstované s láskou místními, kterým platíme férovou cenu za jeho odprodej. Místní farmáře známe osobně a společně s nimi pro vás vybíráme to nejlepší ovoce za jehož kvalitu můžeme dát ruce do ohně.

Na valentýnskou oslavu s bedýnkou plnou čerstvého exotického ovoce. 

Rádi bychom vám na Valentýna zprostředkovali africkou atmosféru plnou slunce a šťavnatého ovoce. Připravili jsme proto pro vás bedýnku plnou toho nejšťavňatějšího a nejčerstvějšího exotického ovoce, které se ještě před pár dny slunilo v Africe.

Vybírat můžete ze tří variant bedýnky: 3,5 kg - 5 kg + 7 kg. Bedýnka bude obsahovat minimálně 5-7 druhů ovoce. Obsah bedýnky se může v závislosti na sezóně a dostupnosti surovin lišit. Vybíráme z ovoce, které je aktuálně k dispozici: banány, ananas, mango, passion fruit, papája, avokádo, limetky, plantainy, zanzibanány, baby banány, rajčenka a burro banány.

Darovat můžete i dárkové poukazy a výběr ovoce necháte na obdarovaném.
Všechno naše ovoce pochází z organického zemědělství a farmáři za něj dostávají férovou odměnu. I proto věříme, že si na něm skvěle pochutnáte!

Ovoce je vynikající samotné, můžete ho používat do salátů, smoothie, sladkých pokrmů nebo ho kombinovat s masem. Fantazii se meze nekladou!Více lahodné inspirace najdete na stránkách Virunga.

Reklama