Kladný vztah k Valentýnu má čtenářka Snížek. Je dobré využít každé příležitosti k tomu, abyste si navzájem řekli, že se máte rádi. Téma dne je: Valentýn!

Lidé by se dali rozdělit na příznivce a odpůrce slavení Valentýna. Čtenářka Snížek patří do té první skupiny. Více si už přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

PROJEVENÁ LÁSKA

Valentýn je svátkem, kdy je možné projevit lásku tomu, koho máme rádi. To sice můžeme celý rok, ale je milé obdarovat přímo na Valentýna nějakou maličkostí toho, na kom nám záleží. Manžel na tento svátek ze začátku reagoval slovy - to je blbost, co nám dotáhli z Ameriky. Potom jeho kolega šel koupit své ženě velkou čokoládu, tak můj muž koupil i mně. Překvapil mne mile a dala jsem mu zase dárek, který jsem pro něj měla schovaný ke svátku. Tak to je každý rok, napřed řeči - už zase ten Valentýn - ale nakonec mi udělá radost a koupí dárek. Potěší mne, že si vzpomene a on ví, že čokoládou nikdy nepohrdnu. Letos jsem dostala velké srdce Milka s čokoládovými srdíčky a to dopředu, protože bude v práci. Já jsem pro něj měla 70% čokolády, ty má moc rád. Každá příležitost je dobrá ke vzájemné pohodě a takové překvapení nás dva potěší. K tomuto svátku patří ještě erotické hrátky, ale po té čokoládě to přece není žádný problém!

Snížek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

Reklama