Kdy slavit svátek zamilovaných, na touto věcí se zamýšlí čtenářka Netta35. Téma dne je Valentýn a Netta35 by ho nejraději slavila v létě, jak píše ve svém příspěvku.

Nebylo by lepší, slavit Valentýna v létě? Co myslíte, milé čtenářky. Tuto variantu navrhuje ve svém příspěvku k tématu jedna z vás - čtenářka Netta35.


Ahoj redakce,
svátek Valentýn by se měl slavit někdy v létě. Ač o tento svátek nejevím zájem, dostala jsem dárky. Snad to byla výčitka svědomí mého muže,nebo pohnutí mysli. Neboť k narozeninám, které jsem slavila na začátku února jsem dostala jenom od něho pusu.
Za to dnes ráno, spím, najednou cosi studeného mě očichalo, olízlo a já vyletěla s výkřikem z postele.
Zbytečně jsem se lekla, to si jen náš pes přišel pro raní, pohlazení, když jsem spala tak mi jej dal on. U prostřed pokoje stál můj muž - v ruce květiny v druhé Valentýnské srdíčko a tančil, ala baleťák, v důchodu. Málem mě podruhé kleplo- kdyby jste to viděli, Moje tepláky, které mu byly hodně těsné v rozkroku a choť si hopsal jako v baletě ,,Labutí Jezero". O legraci u nás fakt není nouze- a když vemu v úvahu,že manželovi bude 60 let je těžce nemocný a ješte není v důchodu,tak by mi kdejaká mladice mohla závidět, tak úžasného muže.

srdickoPřeji hezký den a posílám srdíčko,
Netta35

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

 

Reklama