Z letitého manželství se pomalu vytratila vášeň, tak ji napadlo, že by mohla vztah oživit. Nechala se inspirovat v ženském časopise a svému muži poslala do práce valentýnku. S adresou příjemného hotelu a klíčovou kartou od pokoje. Na lístek napsala jediné: „Lásko, v sedm večer Tě čekám! Mám na Tebe děsnou chuť.“

nev.jpg
Foto: Shutterstock

Měl se zdržet v práci

„Chtěla jsem na místo dorazit hodinu předem, abych se tam rozkoukala a připravila, ale samozřejmě to nevyšlo. Zdržela jsem se při předávání dětí babičce. Až v metru jsem si přečetla zprávu od Zbyňka. Psal, že dnes domů dorazí pozdě, protože jim v práci něco hoří. Zaskočilo mě to, ale pak jsem si řekla, že asi přistoupil na mou hru na rande s tajemnou cizinkou. A pokud ne, a myslí to se zdržením v práci vážně, aspoň si v hotelu do té doby odpočinu,“ vzpomíná Daniela, která k hotelu dorazila akorát na čas. Stejně jako její muž, kterého na ulici potkala.

Překvapení nehrál

„Byl evidentně hrozně zaskočený, že mě právě kousek od hotelu potkal. To překvapení nebylo hrané, ani omylem. Začal koktat, že musel na chvíli odejít z práce, aby něco zařídil pro šéfa. Pak ho zajímalo, co tam dělám já. A kde jsou děti. Musela bych být totální trotl, aby mi nedošlo, o co tu jde. Tomu idiotovi vůbec nesepnulo, že si s ním dávám rande já!“ popisuje nepříjemný zážitek zklamaná manželka. V tu chvíli mu na to nic neřekla. Jen zadržela slzy a rozloučila se. Vymluvila se, že právě spěchá pro děti, protože jsou na nějakém kroužku.

Čekal v posteli, nahý

Když zašla za roh, sledovala, co bude dál. Její manžel samozřejmě zamířil do Danielou vybraného hnízdečka lásky. „Rozbrečela jsem se rovnou na té ulici. Když jsem se dala trochu dohromady, vydala jsem se do mnou zaplaceného pokoje. Dveře jsem si odemkla druhou kartou a našla ho v posteli. Nahého. Byl znovu v šoku, ještě větším. Tvářil se jako přistižený školák,“ je ještě dnes znechucená jeho teď už exmanželka. Na místě se jí po ostré hádce přiznal, že má milenku. A myslel, že je kartička právě od ní.

„Omlouval se a chtěl to napravit. Ale s takovým člověkem bych dál žít nemohla,“ dodává Daniela, která kvůli tomu Valentýna zanevřela.

Čtěte také: