Valentýnská romantika
5e452a11a2fa8obrazek.png

Co více může umocnit romantiku, než srdceryvný zpěv šansonu či rocková balada? Zřejmě nic. V kombinaci se svíčkami a správnou atmosférou, se pak již jedná o zaručeně podařený večer. Dle vědců z Freie univerzity v Berlíně je prý navíc hudba výborným prvkem k socializaci. Sblížení s druhou osobou je tak snazší za rytmu hudby. Aspoň toto říká věda. V každém případě je muzika důležitým faktorem tohoto romantického večera. Značka elektroniky YENKEE reaguje na tuto událost novými reproduktory, které dokáží vykouzlit jedinečné chvíle. Nevsází však pouze na zvuk, ale i na dynamické barevné podsvícení.
Padesát wattů ve 2.1

Multimediální systém 2105 se skládá ze dvou reproduktorů a jednoho subwooferu o velikosti 6,5´. Ten je navíc vyroben z dřevovláknité desky, která pomáhá snížit zvukovou rezonanci. Atmosféru doladí RGB podsvícení, které se může různě měnit. „Světelné efekty dodávají tomuto modelu zajímavý vzhled, který potěší všechny příznivce ambientního osvětlení,“ dodává Goran Setler, zástupce značky YENKEE. Navíc díky dálkovému ovládání u obou modelů si mohou uživatelé naladit svou oblíbenou FM stanici např. z pohodlí pohovky.
5e452a51384dfobrazek.png

Všestranné reproduktory

Oba modely disponují možnostmi kabelového a bezdrátového připojení a jsou vhodné pro smartphony, tablety, notebooky, stolní počítače i televizory. „Model YSP2101 je levnější variantou s výkonem 20 W, která je ideální např. pro hráče k PC,“ upřesňuje Setler. Pro přehrávání hudby uložené na SD kartě nebo USB flash je tento model rovněž připraven. Chytrá zařízení mohou být připojená k reproduktorům pomocí vstupu AUX (3,5 mm) nebo bezdrátově prostřednictvím spolehlivého Bluetooth.

Více na YENKEE.CZ
5e452a23f1a87obrazek.png

Reklama