Dobrovolně a bez mučení přiznávám, že Valentýn nepatří do mého TOP TEN svátků. Zdá se mi to jako trochu zbytečný americký přežitek. Všudypřítomné růžové bonboniérky, růžové svíčky a kytičky, růžoví medvídci se srdíčkem a nápisem I LOVE YOU - to vše mi připadá růžové až příliš, vždyť nežijeme v růžové knihovně! Až se mi ježí vlasy. No ale budiž. Růž na rty si dám i 14. února a možná, že si obléknu i můj oblíbený růžový kabát a půjdu na večeři se svým přítelem do naší oblíbené restaurace. Ale to přece nic neznamená. Podobně to dělám kterýkoliv jiný den v roce a těším se z toho pořád stejně.

Tímto úvodem ale nechci principiálně brojit proti Valentýnu. Je to koneckonců taky krásný den, který si můžeme užít se svojí láskou, a skvělým nápadem na nový společný zážitek určitě nic nezkazíme. Nebo se naopak vykašlat na konvence a vychutnat si ho jen tak sám, sama, nebo s kamarády. A možná opravdu prožijete něco, co jste nečekali. Něco, co Vás příjemně překvapí. Takové to pohlazení situací nebo atmosférou si můžete jednoduše zařídit sami, nebo si počkejte, co na Vás „vybalí“ někdo jiný.

 Například včera jsem šla přes Kladno a viděla jsem super záležitost – u hlavní cesty visí billboard s obrovskou fotografií zamilovaného párečku, kterým se nějaký kluk vyznává své vyvolené. To musí být láska jako trám. A hlavně skvělý nápad, který podlomí kolena i silnějším jedincům. Možná trochu megalomanské, ale působivé. Tohle i jiné „překvápka“ za Vás zorganizují v www.dejtonej.cz. Bavím se při tom a představuji si, jaké by to bylo prožít s přítelem například let balónem nebo tantrickou masáž?

I když, jak jsem již psala, Valentýna opravdu nemusím, ale takový zážitek by mohl stát za to.   

 

 

 

Za obsah stránek www.dejtonej.cz magazín Žena-in.cz neručí.

Reklama