Zahřejte se láskou

Hřejivé srdce z kolekce Warmies má vnitřek naplněný levandulí, prosem a lněnými semínky. Po nahřátí v mikrovlnné troubě vydává až 2 hodiny příjemné teplo, které přímo vybízí k pomazlení. Svíčka Heart & Home S láskou provoní interiér luxusem, a to díky esencím damašské růže nebo arabského jasmínu. Na duši zahřeje klasické papírové přání, zvlášť když do něj vepíšete svoje vyznání. K dispozici řada motivů, třeba s laserovým výsekem ve tvaru srdcí.

63d7ca3d46aa0blobid0.jpg
 
hřejivé srdce z kolekce Warmies, Albi, 349 Kč
střední svíčka Heart & Home S láskou, Albi, 349 Kč
přání s laserovým výsekem, Albi, 79 Kč

Když láska prochází žaludkem

Kdo by nemiloval sladkosti? Čokoládové pralinky plněné lískooříškovým krémem řeknou vše podstatné za vás. Atmosféru romantického večera doladí víno původem z Moravy.

  63d7ca3f28128obrazek.jpg
čokoládové pralinky ve stříšce, Albi, 129 Kč
víno se vzkazem, Albi, 159 Kč

Hravá láska

S erotickou hrou Nevinné hrátky pro dva vstoupíte do světa vášně a fantazie. Putujte s partnerem po herním plánu, kde vás čekají zábavné, příjemné a smyslné úkoly, jejichž erotický náboj postupně roste. Na opačném principu, tedy mluvení, je založena nová konverzační karetka Na kus řeči – pro páry. Nakousněte i obtížná témata, bavte se o něčem, co má smysl. A s čím u protějšku rozhodně vyvoláte úsměv na tváři? S originálním balónkem, nebo rovnou balónkovou kyticí. Nechte si ho (je) nafouknout na vybraných Albi prodejnách (www.albi.cz).

  63d7ca8842c1fblobid0.jpg
Nevinné hrátky pro dva, Albi, 699 Kč
Balónek fóliový, Albi, 99 Kč

Na kus řeči – pro páry, Albi, 249 Kč

Tyto produkty a další dárky koupíte v kamenných obchodech a na e-shopu

63d7c9bb05d39obrazek.jpg