OVO smršťovací dekorační fólieBarvení vajíček a jejich úprava neodmyslitelně patří a kromě klasického barvení můžete vajíčka různě upravovat. Oblíbené jsou různé nálepky, obtisky, dekorativní prvky. Našim dnešním tipem jsou smršťovací fólie, takové košilky na vajíčka, s krásnými velikonočními motivy, které dobře drží a vypadají velmi vkusně. Do tvořivé nálady pro přípravu vajíček pro koledníky nebo jen tak na sváteční stůl můžete zapojit celou rodinu, zejména děti!

OVO smršťovací dekorační fólie nabízejí snad nejjednodušší a nejrychlejší formu zdobení velikonočních vajíček. Stačí natvrdo uvařené vejce obléknout do košilky, položit jej na lžíci a na 3 sekundy jej ponořit do horké (80 - 95°C) vody. Pak jej vyjmout a nechat oschnout.

OVO smršťovací dekorační fólie„Opravdu to bude pěkné?“ Jako bychom slyšeli hlasy některých z vás, kteří dekoračné fólie už v minulosti zkusili. „Bylo to jen pro zlost! Fólie na vejce dobře nepřilehla, v některých částech se zmačkala a motivy zvířátek nebo přírody byly deformované. Takové kraslice jsme nemohli žádnému koledníkovi dát,“ tvrdíte. Ano, to by se však při použití OVO košilek nemůže stát ani největším nešikům. Fólie totiž nejsou tuhé a nepřizpůsobivé, avšak smršťovací. Přilnou ke skořápce a přizpůsobí se každé jeho běžné velikosti.

Můžete si podle vkusu vybrat mezi klasickými velikonočními jarními motivy a moderními obrázky. V balení najdete vždy 6 kusů fólií.

OVO

Více na www.mojevelikonoce.cz