Sony VAIO

Chtěla byste si na podzim udělat radost dárkem? Například v podobě nového notebooku? Máme pro vás skvělý tip!

Kompaktní notebook VAIO série CW od firmy Sony dokonale vystihne váš individuální styl díky provedení v pěti módních barvách: modrá, červená, růžová, bílá a lesklá černá. Celý design je vtipně vypointován vnitřním laděním, které vás příjemně překvapí, jakmile otevřete displej. Barevná opěrka na ruce už jen sladkou tečkou na závěr.

Díky vhodně nakloněné klávesnici je psaní dokonalým potěšením i pro prsty s delšími nehty - notebook je tedy jako stvořený pro ženy. Prostřednictvím rolování a pohybů více prstů na Multi-finger touchpadu dokážete daleko snadněji prohledávat dokumenty, soubory s médii i webové stránky.

Na čtrnáctipalcovém širokoúhlém LCD displeji (X-black s LED podsvícením) si můžete vychutnávat filmy v HD kvalitě, videoklipy, hry, fotografie, web-stránky a ještě mnohem více.

Hravým a pestrobarevným vzhledem notebooku VAIO série CW se ale nenechte zmást. Disponuje totiž zabudovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce se špičkovým výkonem, která bez nejmenších problémů zvládne i náročné aplikace. Díky nainstalovanému operačnímu systému Windows 7 si dopřejete ještě více zábavy. Notebook VAIO série CW je zkrátka vyzbrojený praktickými inovativními funkcemi, které zábavnějším a jednodušším způsobem podporují váš digitální životní styl.

Sony VAIO

Tři „zlatá" tlačítka

Pomocí tří vhodně umístěných tlačítek nad klávesnicí můžete jediným stiskem zpřístupnit užitečné funkce, které vám ušetří čas a námahu ať už při práci nebo relaxaci.

  • 1. Potřebujete si rychle prohlédnout vaše oblíbené webové stránky?
  • Stiskem jediného tlačítka zapnete napájení notebooku a za pár vteřin zpřístupníte prohlížeč webu bez čekání na kompletní start počítače.
  • 2. Stiskem dalšího tlačítka můžete vypnout LCD displej, čímž šetříte energii např. při poslechu hudby nebo sledování filmů na připojeném HD televizoru.
  • 3. Pomocí třetího tlačítka „VAIO" otevřete galerii médií, která vám umožní prohledávat, přehrávat a prohlížet vaše digitální fotografie, videa a hudbu. Mediální galerie dokonce dokáže rozpoznat váš vkus a na základě historie vyhledávání a výběru vám doporučí další soubory a linky s podobným obsahem.

K dispozici je také široká nabídka elegantního příslušenství v ladících barvách včetně super módního přenosného pouzdra.

  • Další informace najdete na stránkách: Sony VIAO

Uděláte si na podzim radost novým barevným notebookem?