tau.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Jaro vás baví a odráží se to také na vaší náladě. A to je jen dobře. Dobrá zpráva je, že ani v příštím týdnu nebudete mít moc důvodu ke mračení. Dávejte si trochu pozor na jarní únavu. Myslete na odpočinek a vezměte si na pomoc bylinky.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Buďte připravená zahájit rozhovory o penězích nebo podnikání, které vám může přinést zajímavé příležitosti. Někdo vám může nabídnout řešení vašich finančních problémů. Ať už hledáte práci nebo ne, začátek května je skvělým časem na aktualizaci životopisu.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Tento týden bude vaším nejmocnějším nástrojem vaše zvědavost a váš mysl pro humor. Přijdou dokonce i nějaké příležitosti pro cestování. Je ideální čas na to, vyrazit na výlet a odreagovat se trochu od práce i rodinných záležitostí.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Bylo by dobré, kdybyste se konečně pustili do úkolů, které už dlouho odsouváte. Objednejte se na prohlídku, nechte zkontrolovat auto, projděte pojistky, udělejte inzerát na věc, kterou už nepotřebujete… však vy dobře víte. Hvězdy vám pomohou a půjde to od ruky.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Vaše tělo není stále úplně fit i přesto, že si to myslíte. Trpělivost. Vše potřebuje svůj čas. Uspíšení rekonvalescence by se vám rozhodně nevyplatilo. Jinak se vám bude dařit dobře.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Možná budete v tomto období cítit, že toužíte po společnosti lidí. Teplejší počasí láká k pobytu na čerstvém vzduchu tak proč nespojit příjemné a užitečné. Dejte si kávu na některé ze zahrádek, a to by v tom by čert, aby vás někdo zajímavý neoslovil.

Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Proč jste tak smutní? Již nějakou dobu se potýkáte se špatnou náladou. Možná je na čase udělat si revizi ve svém životě a vzdát všech lidí, kteří na vás mají negativní vliv. Ne každý, kdo se tváří jako přítel jím skutečně je.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Přestaňte se stále podceňovat a vrhněte se spolu s rodícím se jarem na cokoliv, čemu jste se vždy chtěli věnovat. Nikdy není pozdě naučit se nový jazyk nebo přihlásit se do kurzu salsy. Nových a hodnotných koníčků není nikdy dost.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Tento týden je vhodný na investice. Nebojte se tedy investovat. Ale dobře si vše promyslete. Rozhodně příliš neriskujte a nedělejte ukvapené kroky.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Náhle zatoužíte po soukromí a po více času, který budete mít jen sami pro sebe. Před ostatními se ale snažte ovládat a nedávejte jim moc najevo, že vás jejich přítomnost obtěžuje. Během dne si zkuste najít alespoň půl hodinku, kterou strávíte o samotě.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Seznam úkolů si pečlivě zapište a postupně si odškrtávejte splněné položky. Co nebudete mít napsané, to s největší pravděpodobností zapomenete. A potom by z toho mohl být nepříjemný problém.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
V následujícím týdnu se vám vlije nová energie do žil. Najdete dlouho hledanou sílu a pustíte se do všech dlouho odkládaných úkolů. Nic vám nebude stát v cestě a všechno proběhne ve váš prospěch.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.