ho.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Středem vašeho zájmu bude rodina a domov. Neslibujte blízkým, co nemůžete najisto splnit. Mohlo by to pak v rodině udělat dusnou nepříjemnou atmosféru. Přes víkend oslabí vaši imunitu impulzivní nálady.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Budete čelit velké výzvě, protože se střetává konzervativní Saturn s inovativním Uranem. I přes to, že sršíte novými nápady, nebudete si tentokrát jistá, jakou cestou se vydat. Rozhřešení nechte na středu.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Blíženci, nyní je ten pravý čas začít psát knihu nebo se pustit do kurzu malby. Tvůrčí činnost vám pomůže srovnat se s minulostí. Dejte do toho všechno a uvidíte, že se vám neuvěřitelně uleví.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Je čas vystoupit ze své komfortní zóny. Nikdy jste nebyla tou, která by vyčnívala z davu, ale nyní byste se o to měla alespoň trochu pokusit. Začněte se vzdělávat (třeba i na stará kolena) nebo překvapte jiným účesem!
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Nechte si pomoci od svých blízkých, není potřeba, aby vše leželo na vašich bedrech. Nebude se jim chtít, ale to přeci důvod, proč vás nechat se hroutit. Vám se uleví fyzicky, ale i psychicky. Moc to potřebujete.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Nesnažte se dostat do sporu s vaším nadřízeným. Není šance, že by se situace, která vás tíží, zlepšila. Naopak by vám ten spor mohl jen ublížit. Zkousněte zuby a pár dní to vydržte, změna už se blíží.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Začněte vnímat, za co a kolik utrácíte vaše peníze. Zatím jich máte dostatek, ale podobným tempem byste mohli brzy začít mít problémy. Nestrašíme, jen dobře radíme…
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Vyvarujte se rozhazování. Raději se něčeho zřekněte, i když to bude těžké. Co se týče zdraví, možná se budete cítit těžce a nepříjemně. Je na čase do jídelníčku zařadit trochu více ovoce a zeleniny.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
V práci se ukáže vaše zkušenost a flexibilita. Nadřízený i kolegové to velmi ocení. Doma se však můžete dostat pod palbu výčitek, že se dostatečně nevěnujete partnerovi nebo dětem.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Příští týden pro vás bude naprosto nevhodné chodit nakupovat oblečení. Zamlžený úsudek byl mohl způsobit, že si nakoupíte tašky věcí, které si potom stejně nikdy nevezmete na sebe. Raději nechte peněženku hluboko v kabelce a pokud si přeci jen nemůžete pomoct, vezměte s sebou na nákupy kamarádku, která vám poradí.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Mějte se na pozoru před otravným hmyzem. Bude na vás sedat jako vosy na bonbon. Zaměřte se na používání repelentů a v případě bodnutí pečlivě sledujte alergické projevy a neváhejte si říct o pomoc.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Známý vám doporučí sexuální pozici, kterou budete chtít s partnerem hned vyzkoušet. Raději se ale nepouštějte do žádných gymnastických prvků. Hrozí totiž, že se během sexu zraníte a bolavá záda nebo zablokovaná krční páteř nejsou nic příjemného.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zadražilová. 

Reklama