Čtenářka Bleblemcy se rozhodla strávit Den dětí s malým Ondráškem v zábavním parku. Jen se ještě nerozhodla, který ze dvou favoritů to nakonec bude...

Vhodný program na Den dětí nabízí zábavní parky. Nad těmito váhá čtenářka Bleblemcy...


Dobrý den,
Chystáme se oslavit den dětí s naším Ondráškem, kterému jsou dva roky a sedm měsíců. Chceme vyrazit někam, kde si to užijí i takhle malé děti.
Volíme mezi návštěvou Farmy Blaník a Mirakula. O Blaníku na „ženině“ vyšel nedávno článek takže o ní psát nemusím. Mirakulum je zábavný park pro děti, který se Blaníku hodně podobá. Už jsme tam byli loni v létě a Ondrovi se to moc líbilo. Strávili jsme tam celý den až do večera a všichni jsme si to parádně užili. Letos už je Rarášek větší a mnohem akčnější tak ho pak už domů asi vůbec nedostaneme.

mirak

mirak

Jinak žádné speciální oslavy ve stylu dětské mega párty plné balónků a klaunů rozhodně nechystáme.
Smůla bude ovšem v počasí. Řečeno slovy klasika „chčije a chčije“ a my smutně sedíme doma a koukáme z okna. Pokud to bude s počasím stejné i zítra odložíme plánovaný výlet na neděli a jestli i v neděli bude ošklivo pojedeme k babičce. Bydlí daleko a tak k ní moc často nejezdíme, proto je pro Raráška její návštěva vždycky velkou oslavou.  Hned mezi dveřmi se na ni vrhne pověsí se jí na krk a do ucha jí hlasitě ječí: „ahóóój babíííííí“ a na tom „íííííí“ si dává obvzlášť záležet.

hlad

Ještě se tedy uvidí jak to u nás se slavením dopadne.

Přeji všem krásný i když deštivý den,
Bleblemcy

PS: Fotky jsou z loňské návštěvy Mirakula. Na posledním snímku, který vznikl až navečer je Rarášek, který předvádí jak mu už strašně vyhládlo. Není divu pěkně tam tenkrát divočil.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama