Nic není náhoda. Kolikrát mě o tomto již život přesvědčil? Asi bych to nespočítala, a na hromádku těchto zkušeností přibývají každou chvilku další... O víkendu jsme se s kamarádkou rozhodly, že vyrazíme na výlet do Kutné Hory. Je to nádherné městečko s neopakovatelnou atmosférou.

Mimo jiné jsem se tam chtěla podívat do jedné speciální kavárny, v které jsem byla s jedním z mých partnerů, vaří tam totiž skvělou kávu. Do Kutné Hory jsme dojely, kavárničku na Kozím plácku našly, usedly do pohodlných křesílek, objednaly si a čekaly… Na hromádce časopisů, které byly na parapetu, jsme obě zcela synchronizovaně sáhly po stejném časopise (bylo tam několik výtisků stejného čísla) a zastavily se u článku o THD. Terapii hlubokým dotekem - vaginální mapování. Podívaly jsme se udiveně na sebe a četly a četly. 

Na vlastní kůži... tedy pohlaví

vaginaPoutavé vyprávění redaktorky, která podstoupila toto léčení, nás zcela pohltilo i přes prvotní lehký odpor. Je mnoho terapií, které jsou založené na okřídleném hesle: věř a víra tvá tě uzdraví, tato je dle mého soudu také jednou z nich, ovšem stojí rozhodně za to se s ní seznámit.

Terapie hlubokým dotekem, kterou nabízí psycholožka a terapeutka Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf, je dle jejích slov a mého chápání, léčení duše přes masáž těla. Tedy přes intimní části našeho těla. Naplno - přes vagínu. Jemné, pomalé a něžné doteky podle Yamuny rozehřívají zamrzlá místa na těle (či v jeho otvorech). Tato místečka se traumaticky uzavřela kvůli nerespektování potřeb našeho těla, a tak v těchto místech neproudí energie, tedy znecitlivěla. Vaginální mapování je tedy hledání těchto jizev a skládek mentálního či přímo fyzického odpadu, který jsme nedokázaly zpracovat a zakonzervovaly jej do našich tělíček či jeho částí, a následné léčení pomocí láskyplných doteků. 

Partner by mohl pomoci

Z mého pohledu by bylo nejlepší, kdyby takové léčení prováděl náš partner. :-) Ale pro ty, kteří nemají takového osobního terapeuta, je pomoc profesionála také velkým přínosem.

Podle Yamuny je cílem její práce, abychom ztratily ostych. Stud a pocity méněcennosti ze svého těla, ze svých potřeb, dovolily si plně prožívat slast a rozkoš, své emoce, vše v souladu s našimi tužbami a potřebami. S respektem k tempu a času pomalého otvírání květu našeho božství. 

Je zajímavé, jak vše souvisí, o ženské otázce se hovoří dlouho, v současnosti se otvírá i intimní téma z hlediska našich holčičích pohlavních orgánů… Ovšem tady vidím začátek všeho. Pokud se má něco otevřít a uvolnit, je potřeba to nejprve vyléčit, aby to bylo zdravé…

Nejen rozkoš

Žena podle Yamuny je dokonalý chrám pro tvoření nového života, obrovsky nezdolnou sílu a proměnlivost, léčitelkou svou sexuální energií, tanečnicí s tajemstvím… Je kalichem, kotlíkem pro transformaci... To nejcennější, co má, je její božské lůno, to nejkrásnější a nejvíce hodno úcty, lásky a pozornosti k jejímu božskému daru, k božskému květu, který je naplněn sladkým nektarem a přináší rozkoš, spojení, napojení na jiné dimenze, ale i úžasné pocity vděčnosti, když z ní vystrčí hlavičku naše milované děťátko. :-)

Nic není náhoda, i přes to, že tuto terapii asi nepodstoupím, vím přesně, co mi toto poselství mělo sdělit. Není to jen moje téma, ale téma všech žen na celém světě, zřejmě přišel čas. :-) 

Pro ty, kdo by se chtěly napojit či jen informovat, doporučuji www.mamjirada.com. První ohýnky již hoří, přidáte se?

Čtěte také:

Reklama